Biedronka tnie ceny ryb i mięsa. Lepiej się pospieszyć

2023-02-27 15:01

Od dziś w Biedronce dostępne są nowe promocje. Tym razem w dobrych cenach kupimy ryby i mięso. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jak wykorzystać te produkty.

mięso i ryby w biedronce
Autor: Shutterstock Biedronka z nowymi promocjami - od dziś ryby i mięso są w niższych cenach.

Niskie ceny mięsa w Biedronce

Największe obniżki cen dotyczą świeżego mięsa oraz ryb świeżych, mrożonych i wędzonych. W nowej niższej cenie kupimy mięso mielone drobiowe. Za opakowanie trzeba zapłacić 8,99 zł. Promocją objęta została także mielona wołowina, której cena wynosi od dziś 9,99 zł. Fani steków mogą wybrać porcję świeżego mięsa o wadze 100 g za 4,49 zł. W atrakcyjnych cenach są także steki z ligawy cielęcej, schab i udka kurczaka.

W ofercie promocyjnej znalazły się gotowe dania mięsne. Kaczka z jabłkami kosztuje 17,99 zł. Łopatka wieprzowa z kurkami to wydatek na poziomie niecałych 12 zł. Ceny dotyczą 1 kilograma.

Ryby w Biedronce w dobrej cenie

Na uwagę zasługuje wędzona makrela, której nowa cena wynosi 1,99 zł za porcję o wadze 100 g. Łosoś jest teraz tańszy o 20 proc. i kosztuje 11,49 zł. Świeże filety z różnych gatunków ryb kosztują od 2,99 zł do 8,49 zł za opakowanie ważące 100 g. Z kolei ryby mrożone objęte są promocją ,,Kup 2 i zapłać mniej”. Filety z mintaja kosztują 14,39 zł, a przy kasie cena drugiego opakowania zostanie obniżona o 40 proc.

Promocje w Biedronce

Biedronka oferuje wiele produktów w atrakcyjnych cenach. To właśnie jeden z powodów, dla których Polacy tak często i chętnie odwiedzają sklepy spożywcze tej sieci. Warto pamiętać, że sporo promocji naliczanych jest przy kasie po okazaniu i zeskanowaniu karty lub aplikacji Moja Biedronka. Dzięki temu stali klienci mają szansę na zakupy w jeszcze niższych cenach.

Jak robić zakupy i co kupować?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE