Redakcja

2022-04-18 11:25

Gotują, testują i piszą dla Was:

Anna Śmiałek
Anna Śmiałek
Pomysłodawczyni i redaktorka prowadząca serwis beszamel.pl. Swoją pasję i hobby, jakim są kulinaria, połączyła z pracą. Zadowolona w towarzystwie ludzi, którzy cenią sobie dobre jedzenie i ciekawą rozmowę. Wciąż głodna nowych wyzwań, nie tylko kulinarnych.
Anna Szulc-Górska
Anna Szulc-Górska
Dyplomowana dziennikarka z doświadczeniem w public relations. Wielbicielka zdrowego odżywiania, kuchni tajskiej i włoskiej. Fanka szwedzkich kryminałów, kina moralnego niepokoju i teleturniejów z wiedzy ogólnej. Skarbnica niepotrzebnych informacji.
Kinga Goldstein

Serwis wydają:

Katarzyna Grzelak
Katarzyna Grzelak
Wydawca serwisów o tematyce lifestyle. Redaktorka i dziennikarka, która nie lubi monotonii i żadnego tematu się nie boi - od życia gwiazd i plotek z placów zabaw, przez sprawy społeczne i politykę, po historie z życia wzięte. Poza pracą wielbicielka babeczek z ciastoliny, zamków z klocków oraz czytania w kółko tych samych książek. Swoje "pasje" chętnie dzieli z dwójką słodkich urwisów.
Katarzyna Florencka
Wydawca serwisów o tematyce lifestyle.

Zarząd sprawują:

 • Ewelina Celejewska - Business Unit Director Zdrowie, Parenting & Kuchnia

   ecelejewska@grupazpr.pl

 • Ewelina Wolszczak - Dyrektor Sprzedaży Segmentu Zdrowie i Parenting

   ewolszczak@grupazpr.pl

 • Alicja Szydłowska - Specjalista ds. Marketingu

   aszydlowska@grupazpr.pl

 • Mariusz Sawicki - szef Projektów Internetowych i Multimediów

 • Jarosław Kulesza - szef programistów

Adres redakcji beszamel.pl

ul. Dęblińska 6

4-187 Warszawa 

tel. +48 22 59 05 001

e-mail: beszamel@grupazpr.pl

Patronaty i marketing e-mail: marketing_online@grupazpr.pl 

-----------------

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

DANE WYDAWCY

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Copyright by Time S.A.