Redakcja

2021-03-31 12:12

Gotują, testują i piszą dla Was:

Barbara Karasińska Boncler
Barbara Karasińska Boncler
Redaktor naczelna serwisu. Dziennikarka radiowa i internetowa. Tworzyła i prowadziła zespoły redakcji newsowych, rozrywkowych i tematycznych. Z wykształcenia kulturoznawczyni angielska, pedagog i... plastyk. W kuchni ceni klasykę podawaną z pokolenia na pokolenie, ale też ostre smaki Indii czy Meksyku, zmieniając spontanicznie przepisy. W wolnych chwilach czyta powieści, książki socjologiczne i psychologiczne oraz śpiewa.
Anna Śmiałek
Anna Śmiałek
Pomysłodawczyni i redaktorka prowadząca serwis beszamel.pl. Swoją pasję i hobby, jakim są kulinaria, połączyła z pracą. Zadowolona w towarzystwie ludzi, którzy cenią sobie dobre jedzenie i ciekawą rozmowę. Wciąż głodna nowych wyzwań, nie tylko kulinarnych.
Adrianna Ewa Stawska Ostaszewska
Adrianna Ewa Stawska Ostaszewska
Redaktorka serwisu kulinarnego Beszamel.pl Dziennikarka, tłumaczka, pisarka. Szefowa kuchni i koneserka smaku. Niestrudzona popularyzatorka historii kultur kulinarnych, kuchni regionalnych i narodowych. Autorka książek: „Dzieje łakomstwa i obżarstwa”, „Polska Księga Tradycji”, „Kuchnia kresowa z Podlasia”. Współautorka „Atlasu kanapek świata” oraz „Królestwa zup". W wolnych chwilach pisze klasyczne kryminały. Wielbicielka małej czarnej, ciszy bibliotecznych sal i długich rozmów przy stole.
Anna Szubińska
Anna Szubińska
Redaktorka, autorka książek kulinarnych "Nalewki. Natura zamknięta w butelce" i "Kuchnia afrodyzjaków". Miłośniczka dobrej kuchni i prostych przepisów. Poszukiwaczka nowych smaków i egzotycznych receptur, które lubi łączyć z lokalnymi specjałami. Czas spędzony w kuchni ceni za możliwość przebywania ze sobą, czas spędzony przy stole najchętniej spędza z najbliższymi. Gotuje z przekonaniem, że wszystko smakuje wyśmienicie, jeśli tylko w przygotowanie wkładamy serce. W wolnych chwilach spaceruje z psami, obserwuje przyrodę lub tańczy hawajskie hula.

Adres redakcji beszamel.pl

ul. Dęblińska 604-187 Warszawatel. +48 22 59 05 001e-mail: beszamel@grupazpr.pl

Patronaty i marketing e-mail: marketing_online@grupazpr.pl 

Zarząd sprawują:

  • Agnieszka Wirtwein-Przerwa - Bussines unit director segmentu zdrowie i parenting
  • Mariusz Sawicki - szef Projektów Internetowych i Multimediów
  • Jarosław Kulesza - szef programistów

-----------------

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszelkie prawa autora, wydawcy i producenta bazy danych są zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów jest zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

DANE WYDAWCY

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Copyright by Time S.A.