Łowcy okazji, przygotujcie się! W Biedronce można już kupić olej po taniości

2023-02-03 13:18

Warto wybrać się do Biedronki. Posiadacze aplikacji i karty Moja Biedronka mogą skorzystać z nowej oferty „Kup 2 i zapłać mniej” oraz innych atrakcyjnych rabatów.

Łowcy okazji, przygotujcie się! W Biedronce można już kupić olej po taniości
Autor: Shutterstock

Spis treści

  1. Promocje dla stałych klientów
  2. Korzystne ceny dla wszystkich

Promocje dla stałych klientów

Na zainteresowanie zasługuje promocja na olej. Kupując dwie butelki, za drugą zapłacimy 50 proc. mniej. Jest jednak limit. Jeden klient może kupić cztery opakowania.

Okazją do odwiedzin popularnej sieci handlowej jest także cena masła, która została obniżona o 20 proc. przy zakupie trzech kostek. Jedna sztuka kosztuje więc 4,79 zł.

Atrakcyjną cenę ma mleko. Po rabacie wynosi 2,95 zł za jeden litr, kupując sześć kartonów. Promocja jest korzystna, ponieważ bez obniżki na mleko trzeba wydać 3,99 zł.

Na uwagę zasługują też żółte sery – Światowid, Morski i Gouda. Promocja dotyczy zakupy dwóch opakowań, gdzie cena drugiego została obniżona o 40 proc. Sery dostępne są w opakowaniach o wadze 250 g i 500 g.

Posiadacze aplikacji i kart Moja Biedronka otrzymają także rabat na mięso. Aby z niego skorzystać, należy zrobić zakupy na minimum 29 zł. Za kilogram łopatki wieprzowej trzeba zapłacić 11,99 zł, a szynki 10,99 zł.

Korzystne ceny dla wszystkich

Biedronka przygotowała promocje nie tylko dla stałych klientów. Każdy może zrobić zakupy i skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

W dobrej cenie są paski z fileta z kurczaka, których cena po rabacie 20 proc. wynosi 10,99 zł. Porcja waży 400 g.

W Biedronce coś dla siebie znajdą fani burgerów wołowych. Przy zakupie dwóch opakowań cena drugiego zostanie pomniejszona o 64 proc., więc średnio za jedno trzeba zapłacić 4,25 zł.

Lekarze i dietetycy apelują, aby jeść więcej ryb. Właśnie nadarza się ku temu okazja, ponieważ w Biedronce spadła cena polędwicy z dorsza. Drugie opakowanie kosztuje o 44 proc. mniej, więc dwie porcje o wadze 330 g dostępne są w cenie 16,99 zł.

W dziale rybnym warto zatrzymać się dłużej. Ceny śledzi spadły od 27 proc. do 70 proc i dotyczą zakupu dwóch opakowań. Wybór jest duży – filety śledziowe, śledziki w sosie, śledzie po gryficku i po wolińsku.

Masło - co warto o nim wiedzieć?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE