Dziczyzna w Lidlu - co można będzie kupić?

2016-09-26 10:35

Lidl od czwartku 29 września wprowadza do swojego asortymentu największy skarb polskich lasów – dziczyznę. To doskonałe i całkowicie naturalne mięso od wieków obecne w polskiej kuchni. Co będzie można kupić w Lidlu i jakie ceny dziczyzny proponuje sieć Lidl?

Dziczyzna w Lidlu - co można będzie kupić?
Autor: materiały prasowe Lidl Mięso z dzika będzie można kupić w Lidlu

Dziczyzna jest szlachetnym i znakomitym mięsem. Dodatkowo bardzo wartościowym, bo bogatym w składniki odżywcze. To wyjątkowe i soczyste mięso staje się jeszcze bardziej kruche po poddaniu go procesowi mrożenia. Jest to zarówno najbezpieczniejsza forma przechowywania dziczyzny jak również najlepszy sposób na wydobycie jej walorów smakowych. Właśnie w takiej formie dziczyzna będzie sprzedawana w Lidlu.

Dziczyzna obecna jest na polskich stołach od wieków. Wiemy jak wielu ma zwolenników, dlatego podjęliśmy decyzję, by akcyjnie zaproponować ją naszym klientom. Dzięki temu wysokiej jakości dziczyzna w atrakcyjnej cenie będzie mogła zagościć w wielu polskich domach – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager, Lidl Polska.

Od czwartku 29 września w ofercie znajdzie się m.in. gulasz z dzika (8,99 zł/300 g/1 opak.) i szynka z dzika (39,90 zł/1 kg). W najbliższym czasie klienci będą mogli zakupić także udziec z jelenia i gulasz z jelenia.