#KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską

2017-04-18 17:50

Od 18 kwietnia - przez 21 dni Kasia Wolska będzie namawiała Polaków do podjęcia fitnessowo-żywieniowego wyzwania #KENWOODCHALLENGE. Rozpoczynamy challenge od razu po świętach, kiedy każdy myśli o zrzuceniu kilku kilogramów i w rozkwicie wiosny, kiedy chcemy przygotować swoje ciało na nadchodzące wakacje.

#KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską
Autor: Materiały prasowe Kenwood #KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską

Przez 21 dni uczestnicy akcji otrzymywać będą na komunikatorze Messenger filmy wideo z treningami, porady związane ze zdrowym trybem życia oraz przepisy na fit przekąski i koktajle. Każdego dnia można spodziewać się nowej dawki motywacji. Aby stać się uczestnikiem akcji, wystarczy wysłać wiadomość na facebookowym fanpage’u akcji. Co istotne, do wyzwania można dołączyć w dowolnym momencie. Akcja potrwa do 30 czerwca.Szczegóły na: www.kenwoodchallenge.com (strona będzie aktywna od 18 kwietnia!).

Celem akcji jest zmobilizowanie ludzi do tego, by zaczęli prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, a także, by odżywiali się odpowiednio i pełnowartościowo - z korzyścią dla swojego organizmu. Dołączenie do akcji jest naprawdę proste, wprowadzenie zmian do swojego życia także – uczestnicy będą zaskoczeni tym, że nawet nie zauważą, kiedy zdrowe nawyki staną się ich codzienną rutyną.Kasia Wolska jest znaną trenerką personalną i grupową, angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z aktywnym trybem życia oraz zdrowym i świadomym odżywianiem.

Aktywność fizyczna i miłość do zdrowego jedzenia wypełniają całe jej życie. Przygodę ze sportem rozpoczęła od gimnastyki artystycznej, jednocześnie trenując pływanie, następnie z wyróżnieniem ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie jako zawodowy tancerz.

Jest autorką programu treningowego Power Combo pozwalającego na rozwój wszystkich cech motorycznych i podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej oraz programu treningowego Bikini Body Kit. Pracuje także jako kaskader filmowy i występuje w teatrze. Jest współautorką projektu Dziewczyńskie Poranki, lokalnej inicjatywy biegowo- treningowej, skierowanej do aktywnych kobiet oraz założycielką sportowej grupy Real Girls Team. Współpracuje przy przygotowaniu motorycznym i kondycyjnym zawodników sportów walki w Legia Fight Club.

Jak mówi sama Kasia Wolska: „Pokonywanie własnych granic daje ogromną satysfakcję. W #KenwoodChallenge dzielę się swoją determinacją i energią z innymi, motywując ich tym samym do zmian i pokazując, że zdrowy tryb życia i sport mogą stać się ich nową, lepszą codziennością”.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE