Sposoby na śledzie - 7 NOWYCH przepisów na śledzie

Sposoby na śledzie - 7 NOWYCH przepisów na śledzie

Autor Zdjęcia: Shutterstock

Śledź to król zakąsek, którego można przyrządzić na 100 i więcej sposobów.

Śledzie to tradycyjna przystawka, bardzo lubiana przy okazjach codzienny i bardziej odświętnych. Szczególnie Wigilii i Bożego Narodzenia większość z nas nie wyobraża sobie bez śledzi. A skoro tak - to często szukamy nowych sposobów ich podania. Oto 7 nowych sposobów na śledzie - bierzcie i próbujcie!

Śledzie w sosie koperkowym - pyszne śledzie w pachnącym koperkiem sosie majonezowym

Śledzie w sosie koperkowym - pyszne śledzie w pachnącym koperkiem sosie na bazie majonezu   - wonny i delikatny koperek i zdecydowany w smaku śledź to udany duet. Połączone aksamitnym majonezowym sosem, stanowią pyszną i łatwą do przygotowania przekąskę - idealną na świąteczny stół.

Śledzie plebana: nowy lepszy przepis na klasyczną zakąskę ze śledzi

Śledzie plebana: nowy, lepszy przepis  - przepis dla tych, którzy  nie wiedzą, czy wolą śledzie w oleju czy marynowane. Śledzie z dodatkiem cebulki i marynowanych  grzybów, z zalewą z oleju i octu z marynowania grzybków są dla nich  idealną propozycją.

Śledzie po sułtańsku: najłatwiejszy przepis na doskonałą zakąskę

Śledzie po sułtańsku: najłatwiejszy przepis na doskonałą zakąskę  - podejrzewamy, że żaden sułtan nie delektował się tymi śledziami, ale ta przekąska zawdzięcza swoją nazwę nie arabskiemu władcy, lecz dodatkowi rodzynek sułtanek. Słodkie rodzynki, słony śledź, kwaskowy keczup to smakowite zestawienie smaków.

Śledzie z marynowanym imbirem: łatwy przepis na pikantną przystawkę dla 2 osób

Śledzie z marynowanym imbirem: łatwy przepis na pikantną przystawkę  imbir ma świetne właściwości  prozdrowotne, a także kulinarne - jego smak, pikantny i zarazem orzeźwiający, doskonale pasuje do słonych śledzi. Wypróbujcie przepis na śledzie z imbirem  - łatwe do przygotowania, z lekko orientalną nutą. 

Śledzie z marynowaną cebulą czerwoną: łatwy przepis na niewiarygodnie pyszną zakąskę

Śledzie z marynowaną cebulą czerwoną: łatwy przepis na niewiarygodnie pyszną zakąskę - śledzie w lekkiej marynacie z dodatkiem pięknie prezentującej się czerwonej cebuli to może być prawdziwy zakąskowy hit. Na dodatek łatwy do przygotowania. Warto wypróbować, tym bardziej, że tak przyrządzone śledzie są nie tylko smaczne, ale też doskonale wyglądają.

Skandynawskie śledzie w oleju z cytryną i zielem angielskim

Skandynawskie śledzie w oleju z cytryną i zielem angielskim śledzie przyrządzone w ten sposób są kwaskowo - korzenne, dobrze przyprawione i mają oryginalny smak, który może zachwycić wielu z was. Polecamy wam ten nowy oryginalny przepis.

Diabelskie śledzie w oleju z chili: przepis na hit wśród zakąsek!

Diabelskie śledzie w oleju z chili: przepis na hit wśród zakąsek!  Przepis na śledzie na ostro, dla miłośników pikantnych smaków. Idealny dodatek do czegoś mocniejszego, a także rozgrzewająca zakąska na chłodne dni. Dzięki właściwościom prozdrowotnym chili i śledzi - to także danie zapobiegające infekcjom. 

Ocena: 4,4