Beszamel poleca książkę „Jak skutecznie oczyścić organizm"

2017-08-31 13:10

Książka „Jak skutecznie oczyścić organizm” jest nieocenionym źródłem wiedzy dla każdego, kto lubi zdrowe dania i szuka sprawdzonych produktów i diet oczyszczających. Superprzepisy, superporady, a wszystko na 96 stronach. Skondensowana i niezwykle przydatna wiedza oraz niepowtarzalne przepisy i sposoby oczyszczenia organizmu według różnych zasad.

Beszamel poleca książkę „Jak skutecznie oczyścić organizm
Autor: Archiwum Dla każdego, kto lubi zdrowe dania i szuka sprawdzonych produktów i diet oczyszczających.

Oprócz porad, które ułatwią przeprowadzenie organizmu przez detoks, polecamy całe jadłospisy i oczywiście sprawdzone przepisy na dania z kasz, na soki, koktajle, z warzyw i owoców. Pokazujemy, jaką rolę pełnią zioła i jak bardzo zmieniają smak każdej potrawy.

Z obszernego poradnika Czytelnicy dowiedzą się, jakie menu jest dla nich najlepsze, która dieta przyniesie oczekiwane efekty, jakie produkty na bieżąco pomagają w oczyszczaniu organizmu, które podkręcą metabolizm, które odkwaszą organizm, które pozwolą pozbyć się kaca, a które odmłodzą skórę.

Ponadto w książce są skompletowane jadłospisy i przepisy na dania do poszczególnych diet. Przecież dieta oczyszczająca tez może być smaczna, dlatego polecamy przepisy na zróżnicowane śniadania, obiady i kolacje. Polecamy szczególnie dania z kasz i koktajle.

Poznaj kilka przepisów z książki

Falatel z warzywami

Curry z soczewicy

Smoothie bananowo-szpinakowe

Zupa orkiszowa

Sok z pomidorów

Muffinki orkiszowe

Krupnik jaglany

Sok z ogórków

Sprawdź, gdzie kupić książkęwww.sklep.grupazpr.pl, w zakładce Super HobbyBiuro Obsługi Klienta:tel. 22 59 05 555, 801 322 555 (w godzinach 9.00–17.00), faks 22 59 05 464e-mail: klienci@grupazpr.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE