Biedronka szaleje. Tylko 4,89 zł za sztukę, ale jest limit

2023-01-20 14:07

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki, która obowiązuje od 19 stycznia, znajdziemy mnóstwo produktów w promocyjnych cenach. To ciąg dalszy akcji „Biedronkowe oszczędności”. Co możemy kupić w niższych cenach?

promocje w biedronce
Autor: Shutterstock

Nowe promocje w Biedronce

Najciekawsza promocja dotyczy masła, którego cena stale idzie w górę. W Biedronce za masło o wadze 200 g trzeba zapłacić 4,89 zł. Promocja ma jednak limit i jest przeznaczona dla osób, które posiadają kartę Moja Biedronka lub aplikację. W nowej cenie można kupić tylko trzy sztuki.

Sieć sklepów z bożą krówką proponuje klientom rzodkiewki w pęczkach, za które zapłacimy tylko 0,99 zł.

W Biedronce coś smacznego znajdą też wegetarianie. Opakowanie sera żółtego Rycki Edam Exclusive w plastrach o wadze 135 g kosztuje 4,19 zł pod warunkiem, że skusimy się na dwie sztuki.

W ramach „Biedronkowych promocji” dostępne są również świeże truskawki. Za pojemniczek owoców ważący 250 g zapłacimy 4,75 zł.

Na biedronkowych półkach w promocyjnych cenach znalazły się wszystkie marki kawy Jacobs. Za drugi produkt zapłacimy o 40 proc. mniej, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka lub aplikację.

Coś dla siebie znajdą również miłośnicy herbaty. Do soboty 21 stycznia dostępna jest akcja 1+1 gratis na wszystkie herbaty Remsey.

Podobną promocją zostały objęte wszystkie napoje Vital Fresh. Kupując dwa opakowania, trzecie otrzymamy gratis.

Biedronka przygotowała też ciekawą promocje dla łasuchów. Od 19 do 21 stycznia wszystkie produkty marki Wedel są w niższych cenach. Za drugi artykuł zapłacimy o 75 proc. mniej. Dzienny limit to maksymalnie sześć artykułów, w tym trzy w obniżonej cenie. Kupując dwa produkty, koszt drugiego tańszego będzie obniżony o 75 proc. Aby skorzystać z promocji słodkości, przy kasie należy okazać kartę Moja Biedronka.

W gazetce promocyjnej Biedronki znajdziemy także informację o tym, że asortyment może się różnić w zależności od sklepu. Akcje promocyjne nie łączą się ze sobą ani z innymi akcjami. Nie dotyczy to akcji z voucherami. W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji, w sklepach stosuje się ofertę korzystniejszą dla uczestnika.

Jak robić zakupy i co kupować?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE