Potrawy z mikrofalówki - najbardziej pożądane przepisy według Google

2021-11-12 10:16

Mikrofalówka to nasz cichy sprzymierzeniec w codziennym trudzie wykarmienia siebie i rodziny. Każdego dnia użytkownicy internetu pytają wyszykiwarki Google, co można zrobić w mikrofali. A można zrobić omlet, jajko w koszulce, pizzę i babeczkę w kubku. Zobacz 10 łatwych przepisów najbardziej pożądanych według Google.

Potrawy z mikrofalówki - najbardziej pożądane przepisy według Google
Autor: Shutterstock.com Potrawy z mikrofalówki - najbardziej pożądane przepisy według Google

Mikrofalówkę zazwyczaj wykorzystujemy do podgrzewania jedzenia. To błąd! Urzadznie nawet najtańsze kosztuje i warto częściej z niego korzystać. Również w pracy. Bo kuchenka mikrofalowa to najszybszy, najłatwiejszy i najczystszy sposób na gotowanie jedzenia.

Zobacz: MIKROFALÓWKA - czy jest niezbędna w kuchni? Jakie funkcje powinna mieć?

W mikrofalówce można przygotować prawie wszystko. Trzeba tylko wiedzieć jak! W kuchence mikrofalowej przygotujecie pieczoną owsiankę, omlet, jajko w koszulce, pizzę, ugotujecie ziemniaki, a nawet upieczecie babeczki i ciasta. 

Czytaj także: Mikrofalówka - kilka dobrych praktyk

Warto pamiętać, że gotując w kuchence mikrofalowej należy używać naczyń przeznaczonych do tego urządzenia. Reszta jest banalnie prosta. 

Oto 13 sprawdzonych przepisów na potrawy najbardziej pożądane przez użytkowników Google. 

Gęsina - dlaczego warto jeść mięso z gęsi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE