Jakie przepisy znajdziemy w książce "Ugotowani"? Kto jest ich autorem?

2016-09-20 10:58

Pudding Vasco da Gama, tajska zupa kokosowa, polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym, czy medaliony z rogacza w sosie kurkowym...to tylko niektóre przepisy uczestników programu "Ugotowani". Z ich pomysłów powstała książka o tym samym tytule.

jakie-przepisy-znajdziemy-w-ksiazce-ugotowani-kto-jest-ich-autorem.jpg
Autor: materiały prasowe "Ugotowani" to kopalnia przepisów na każdą okazję.

Książka "Ugotowani" to najciekawsze pomysły kulinarne oraz przepisy na udany wieczór bohaterów programu "Ugotowani". Wszyscy jej autorzy brali udział w pierwszej edycji programu.

Agata prezentowała oryginalny smak kuchni fusion, Halina pokazywała tradycyjne smaki kuchni szlacheckiej, a Krzysztof piekł łososia z włoskim pesto. Kasia, która kocha styl pin-up zaprosiła widzów i uczestników na bal na "Titanicu", a poza tymi, którzy po raz pierwszy prezentowali się na ekranach swoje popisowe dania udział brali także znani i lubiani m.in. Małgorzata Potocka, Maciej Zień, Anna Wendzikowska oraz Stefano Terrazzino.

Każdy z autorów przepisów prezentuje zestaw składający się z trzech dań - przystawki, dania głównego oraz deseru. Książka "Ugotowani" kosztuje 49.90 zł i ma 256 stron. Na końcu znajdują się czyste kartki do wpisania swoich pomysłów. Wydało wydawnictwo Pascal.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE