Alkohol na Dzień Kobiet - który wybrać? Radzi Marek Kondrat

2016-10-01 16:25

Dzień Kobiet to dobra okazja, aby napić się dobrego alkoholu. Marek Kondrat poleca na ten dzień szampańskie bąbelki. Sprawdź, jaki alkohol wybrać na dzień kobiet.

Alkohl na Dzień Kobiet - Który wybrać? Radzi Marek Konrad.
Autor: pixabay.com Szampan to doskonały wybór na Dzień Kobiet.

Spis treści

  1. Dzień Kobiet - szampan
  2. Dzień Kobiet - wino

Dzień Kobiet - szampan

- Wino na Dzień Kobiet - Strasznie mi to pachnie banałem, bowiem nie ma specjalnych win na takiej okazje, tak jak nie ma specjalnych dni, takich jak jak Dzień Kobiet. W moim życiu kobieta każdego dnia ma 8 marca - mówi Marek Kondrat. Jednak zainteresowanym doradza, aby tego dnia nie kupować ani czerwonego, ani białego wina, tylko... szampana. - Myślę, że szampan to najlepszy pomysł, bo bąbelki bardzo łatwo wchodzą w krew i świat wydaje się od razu bardziej przystępny, a w tym świecie także i kawaler, który jest ofiarodawcą takiej butelki, może przybrać inne barwy, niż w oryginale. - dodaje Marek.

Dzień Kobiet - wino

Aktor skłania się ku winom niezbyt drogim, takim, które kosztują 20-30 złotych, a nie tym z górnej półki. - Moja idea jest taka, żeby upowszechniając wino, sprowadzać takie wina, które zaspokajają nasze potrzeby codzienne, a nie odświętne, które stanowią ozdobę jakiejś uroczystości albo są winami kolekcjonerskimi, bo posługujemy się pewnymi schematami w stosunku do win, a tam gdzie one rosną i powstają są napojem codziennym, nad którym nikt się specjalnie nie zastanawia. Ja myślę o takim rodzaju konsumpcji, która sprawia, że wtedy dopiero możemy rozpatrywać różnorodność i mnogość win, jak się zapoznamy z ich światem w postaci podstawowej. To jest tak, jak z samochodem, którym uczymy się jeździć, jest on prosty, a potem się przesiadamy w coś, na co nas stać i co sprawia nam większą przyjemność - uważa Marek Kondrat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE