Alkohol na Dzień Kobiet - który wybrać? Radzi Marek Kondrat

2016-10-01 16:25 kawi
Alkohl na Dzień Kobiet - Który wybrać? Radzi Marek Konrad.
Autor: pixabay.com Szampan to doskonały wybór na Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet to dobra okazja, aby napić się dobrego alkoholu. Marek Kondrat poleca na ten dzień szampańskie bąbelki. Sprawdź, jaki alkohol wybrać na dzień kobiet.

Dzień Kobiet - szampan

- Wino na Dzień Kobiet - Strasznie mi to pachnie banałem, bowiem nie ma specjalnych win na takiej okazje, tak jak nie ma specjalnych dni, takich jak jak Dzień Kobiet. W moim życiu kobieta każdego dnia ma 8 marca - mówi Marek Kondrat. Jednak zainteresowanym doradza, aby tego dnia nie kupować ani czerwonego, ani białego wina, tylko... szampana. - Myślę, że szampan to najlepszy pomysł, bo bąbelki bardzo łatwo wchodzą w krew i świat wydaje się od razu bardziej przystępny, a w tym świecie także i kawaler, który jest ofiarodawcą takiej butelki, może przybrać inne barwy, niż w oryginale. - dodaje Marek.

Dzień Kobiet - wino

Aktor skłania się ku winom niezbyt drogim, takim, które kosztują 20-30 złotych, a nie tym z górnej półki. - Moja idea jest taka, żeby upowszechniając wino, sprowadzać takie wina, które zaspokajają nasze potrzeby codzienne, a nie odświętne, które stanowią ozdobę jakiejś uroczystości albo są winami kolekcjonerskimi, bo posługujemy się pewnymi schematami w stosunku do win, a tam gdzie one rosną i powstają są napojem codziennym, nad którym nikt się specjalnie nie zastanawia. Ja myślę o takim rodzaju konsumpcji, która sprawia, że wtedy dopiero możemy rozpatrywać różnorodność i mnogość win, jak się zapoznamy z ich światem w postaci podstawowej. To jest tak, jak z samochodem, którym uczymy się jeździć, jest on prosty, a potem się przesiadamy w coś, na co nas stać i co sprawia nam większą przyjemność - uważa Marek Kondrat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE