QUIZ. Nie da rady bez czekolady! Rozpoznaj słodycze i sprawdź, czy jesteś czekoladowym wymiataczem?

2021-12-13 10:50

Już za kilka dni obchodzimy nieco niekonwencjonalne święto - dzień pokrywania wszystkiego czekoladą. Z pewnością będzie słodko i przyjemnie. Z tej okazji zapraszamy do zabawy i odgadywania tego, co pod czekoladą lub w czekoladzie jest ukryte na sklepowych półkach. Te 22 smakowite pytania o czekoladowe słodycze pokażą, czy jesteś prawdziwym znawcą popularnych słodkości.

Nie da rady bez czekolady
Autor: Shutterstock Nie da rady bez czekolady

„Karmelki to chwilowa moda, ale czekolada jest wieczna” powiedział Milton S. Hershey, i taka jest prawda. Chwilowe mody na różne słodycze mijają, ale jeśli dodasz do nich czekolady... to już zupełnie inna historia. Wszystkie nasze quizowe słodycze zawierają czekoladę, ale czy pamiętacie, co jeszcze. Wybraliśmy dla Was najpopularniejsze słodycze ze sklepowych półek, rozpoznacie i odpowiecie poprawnie na 22 pytania?  

QUIZ. Nie da rady bez czekolady! Rozpoznaj czekoladowe hity i zostań czekoladowym mistrzem!

Pytanie 1 z 22
Delikatne pianki w polewie czekoladowej to:
Czekolada – dowiedz się, dlaczego warto jeść czekoladę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE