Szymon Czerwiński poleca zupę dyniową z pomarańczami: wypróbuj przepis!

Szymon Czerwiński poleca zupę dyniową z pomarańczami: wypróbuj przepis!

Autor Zdjęcia: Shutterstock

Szymon Czerwiński, najsympatyczniejszy uczestnik MasterChefa, ulubiony kucharz audycji Dzień Dobry TVN oraz autor książki „Sprytne gotowanie” poleca na jesienną chandrę zupę dyniową z pomarańczami. Ta pełna słońca i energii zupa jest zdrowa i pyszna. Wypróbuj przepis już dziś!

 

Szymon Czerwiński niedawno opublikował zbiór swoich sprytnych przepisów. Książka wydane przez wydawnictwo Harde zawiera interaktywne strony, dzięki którym Szymon może nieomal na żywo zagościć w twoim domu. Wystarczy dedykowana aplikacja w telefonie i książka staje się zbiorem filmików, które krok po kroku przeprowadzą cię przez zawiłości przepisu. 

W książce Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” każdy znajdzie coś dla siebie - są tu dania, które pamiętamy z rodzinnego domu, lecz także nowe, modne przepisy z całego świata. Gotowanie ułatwiają sprytne rady Szymon, dzięki którym poznacie sprawdzone kuchenne triki.

 

Szymon Czerwiński jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno opublikował niezwykle apetyczne zdjęcie z zupą dyniową na pomarańczach.

Instagram Szymona Czerwińskiego

 

 

 

Przepis na klasyczny dyniowy krem znajdziecie właśnie w książce „Sprytne gotowanie” . Natomiast przepis na zupę dyniową na pomarańczach na stronie sprytneprzepisy.pl a także w serwisie Beszamel

Zupa dyniowo-pomarańczowa: codzienna i odświętna

Proponujemy jeszcze więcej pyszny i sprawdzonych przepisów na zupę dyniową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Pikantna zupa dyniowa z curry

Zupa dyniowa z kurczakiem i makaronem

Zupa dyniowa z kandyzowanym bekonem

 

Sprytne gotowanie, Szymon Czerwiński, wydawnictwo Harde, Warszawa 2019

 

 

Książkę Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” możesz kupić w dobrych księgarniach, w salonach EMPIK oraz w naszym sklepie

Ocena: 5