Anna Lewandowska odpuściła sobie dietę. Włoska pizza skusiła nawet ją!

Anna Lewandowska odpuściła sobie dietę

Autor Zdjęcia: East News

Shutterstock

Anna Lewandowska skusiła się na kawałek pysznej , włoskiej pizzy

Anna Lewandowska od lat stosuje dietę bezglutenową. Swoimi przepisami na pyszne i zdrowe dania regularnie dzieli się z fanami. Jednak i jej zdarzają się dni, kiedy nie potrafi odmówić sobie pysznego, ale niezbyt zdrowego jedzenia. Tak się zdarzyło kilka dni temu we Włoszech, gdzie trenerka spędza wakacje. Szybko pożałowała jednak odstąpienia od diety.

Ania Lewandowska skusiła się na włoskie przysmaki

Dieta bezglutenowa zalecana jest osobą z nietolerancją glutenu oraz chorych na celiakię. Od wielu lat stosują ją i propaguje między innymi Anna Lewandowska, która wyeliminowała ze swojego jadłospisu wszystko, co zawiera gluten. Dzięki temu czuje się znacznie lepiej, ma dużo energii, piękne ciało i wspaniałą cerę. Podczas wakacji odstąpiła od diety, gdyż skusiła ją wyborna i aromatyczna włoska pizza. Ania napisała na swoim profilu na Instagramie, że "Włochy żądzą się swoimi prawami" i z radością skosztowała kawałek włoskiego specjału.

Dieta Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest radykalną przeciwniczką glutenu, eliminuje go na co dzień nie tylko ze swojej diety, ale także z diety męża Roberta oraz ich córki Klary. Według niej to najlepszy sposób dbania o zdrowie, smukłą sylwetkę i ładną cerę. Efekt włoskiego, wakacyjnego rozluźnienia odczuła dość mocno. Zawarty w cieście gluten wpłynął negatywnie na wygląd jej cery oraz brzucha, więc postanowiła szybko naprawić swój błąd i natychmiast wróciła do diety eliminującej ten składnik ze swojej diety.

Pizza, której nie oparła się nawet Ania Lewandowska

Jak smakuje pizza, dla której Ania złamała dietę. Na pewno wybornie. Aby to sprawdzić możemy pojechać do Włoch i podróżować szlakiem wakacyjnych wojaży Ani lub...  spróbować odwzorować jej smak. Pizza ta była na niezbyt grubym, chrupiącym cieście. Wyraźnie widać na niej sos pomidorowy i sporo roztopionej w piecu mozzarelli. A dodatki? W tej roli wystąpiły jędrne czarne oliwki i serca karczochów. Nie dziwimy się wcale, że trenerka skusiła się na takie smakołyki.

Sprawdź:

Jak zrobić ciasto na pizzę? Podajemy sprawdzony przepis

Polecamy przepisy Anny Lewandowskiej:

Zupa buraków z czerwoną fasolą a la Anna Lewandowska

Jajka faszerowane zielonym nadzieniem - przepis Anny Lewandowskiej

Ocena: 0