'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani, czyli detoks i odchudzanie za pomocą zup

2016-11-04 12:26
'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani, czyli detoks i odchudzanie za pomocą zup
Autor: materiały prasowe wydawnictwa Bukowy Las 'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani

Zupy dla zdrowia i urody to książka, w której znajdziecie rozpisane na 2,5 oraz 7 dni programy oczyszczania oraz 100 wyśmienitych i zdrowych przepisów na zupy i lekkie dania. Gwarantują spadek wagi bez głodzenia się, poranny przypływ energii, płaski brzuch, lepszy sen i mniejszy stres. Zupowy detoks to idealna propozycja na jesienno-zimowe chłody, gdy mamy ochotę na coś ciepłego, pożywnego. Przygotujcie się na nowy trend żywieniowy - zuping to jest to!  

'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani - plan oczyszczania organizmu za pomocą zup

Dieta bazująca na zupach jest zdrową alternatywą dla wysokocukrowych diet sokowych i dobrym pomysłem dla tych, którzy nie gustują w zimnych sokach i koktajlach, zwłaszcza w chłodne dni. Co ważne, program oczyszczania i szybkiego odchudzania za pomocą odpowiednio skomponowanych zup gwarantuje jednocześnie prawidłowe odżywianie. Utrata wagi uzyskiwana jest w zdrowy, harmonijny sposób, bez uczucia głodu i pustki w żołądku.

'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani to kompaktowy poradnik dwóch brytyjskich autorek, który przedstawia nie tylko łatwy do stosowania plan posiłków, listy zakupów oraz wskazówki, jak najszybciej uzyskać oczekiwane rezultaty, lecz także prawie 100 przepisów na smaczne i treściwe zupy i buliony, bogate w błonnik oraz substancje odżywcze stymulujące metabolizm. Diecie zupowej towarzyszy więc nie spadek, a ożywczy powrót energii, a jej skutkiem jest trwała utrata wagi i regeneracja organizmu.

Jedna z autorek, Kate Adams, współtwórczyni wielu książek dietetycznych, stosując zbilansowaną dietę opartą na zupach zgubiła na stałe ponad 9 kg.  Nicole Pisani, znana w Anglii mistrzyni kuchni, pracująca w najlepszych restauracjach Londynu, opracowała wyśmienite, urozmaicone i sycące przepisy, które nie pozwolą poczuć głodu. Obie autorki spotkały się wcześniej przy pracy nad książką kucharską „Magic Soup” i stworzyły portal www.foodforhappiness.co.uk

'Zupy dla zdrowia i urody' Kate Adams i Nicole Pisani

Data publikacji: 4 listopada 2016

Cena: 24,90 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE