Smaki inspirowane naturą! Nowa linia produktów Vegeta Natur

2018-10-25 12:54

Konsumenci szukają produktów mniej przetworzonych, bardziej naturalnych, zwracają uwagę na listę składników. Wszechobecny trend dotyczący zdrowego stylu życia wymaga dostosowania oferty do oczekiwań rynkowych. Marka Vegeta podąża za trendami i odpowiada na rosnące potrzeby konsumentów. Właśnie dlatego wprowadziła nową linię Vegety Natur. Hasłem wiodącym dla produktów pod marką Vegeta Natur jest INSPIROWANE NATURĄ.

Vegeta Natur Uniwersalna 150 g
Autor: mat. pras. Podravka

Spis treści

  1. Mniej soli, więcej natury
  2. Bez glutaminianu sodu
  3. Asortyment przypraw Vegeta Natur

Cała linia Vegety Natur została przygotowana w oparciu o analizę potrzeb konsumentów i trendów żywieniowych na rynku produktów spożywczych. Linia jest zgodna z tym czego konsument szuka i co lubi. Nowe receptury całej linii Natur: Vegeta uniwersalna Natur, przyprawy specjalne Vegeta Natur, przyprawy smakowe Vegeta Natur i Kostki Vegeta Natur zostały przygotowane z pomocą eksperta - profesjonalnego polskiego szefa kuchni, by osiągnąć idealną kompozycję ziół, przypraw, warzyw i soli. Każda receptura została sprawdzona pod kątem sensorycznym, tak by mieć stuprocentową pewność, że uzyskamy zrównoważony, pyszny smak potrawy.

Mniej soli, więcej natury

We wszystkich przyprawach specjalnych Vegeta Natur, takich jak między innymi: do złocistego kurczaka, do gulaszu, do gyrosa, do sałatek, obniżona została zawartość soli. Możemy mówić, że w tej chwili mieszanki przyprawowe Vegeta Natur będą miały więcej ziół, przypraw, warzyw. Dodatkowo, aby wzbogacić receptury we wszystkich nowych produktach użyta została sól morska.

Wśród nowych smaków pojawiła się też przyprawa do mięsa mielonego bez dodatku soli. Konsument będzie mógł sam zdecydować, ile i jak, przyprawi swoje danie. Z kolei przyprawy do sałatek świetnie sprawdzą się do przygotowania sosów i dipów. Kompozycja składników została idealnie przygotowana, aby osiągnąć dobrą i szybką rozpuszczalność po dodaniu wody i oliwy.

Vegeta Natur smakowa 60 g to 100% naturalne składniki. To pięć atrakcyjnych smaków, dzięki którym można przygotować różnorodne dania: od dań kuchni orientalnej, poprzez sałatki, ostre chili con carne, krewetki doprawione Vegetą Natur z czosnkiem czy pieczone mięso drobiowe doprawione Vegetą Natur o smaku kurczaka. To również wygodne opakowania ze struną do zamykania. Na odwrocie każdego opakowania można znaleźć ciekawy przepis kulinarny. Pięć smaków a tak wiele różnorodnych zastosowań!

Bez glutaminianu sodu

Kostki Vegeta Natur 60 g to pierwsze kostki, które będą dostępne na regularnej półce z kostkami rosołowymi. Produkty te nie zwierają glutaminianu sodu. A do ich przygotowania została użyta morska sól. Konsumenci lubią tę formułę produktu ze względu na wygodę użycia i na pewno z satysfakcją sięgną po nowe Kostki Vegeta Natur. W jednym opakowaniu 60 g znajduje się 6 kostek rosołowych.

Cała linia Vegety Natur to gwarancja idealnego smaku inspirowanego naturą. To wysokiej jakości receptury, bogactwo przypraw, ziół i warzyw. Produkty zawierają sól morską i są pozbawione wzmacniaczy smaku, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. 

Asortyment przypraw Vegeta Natur

Vegeta Natur – przyprawy uniwersalne i smakowe:

Vegeta Natur 75g, 

Vegeta Natur 150g,

Vegeta Natur 300g,

Vegeta Natur o smaku kurczaka 60g,

Vegeta Natur z koperkiem i ziołami 60g,

Vegeta Natur z czosnkiem 60g,

Vegeta Natur Orientalna Curry 60g,

Vegeta Natur Chili 60g,

Vegeta Natur do mięs 75g

Vegeta Natur do mięs 170g

Vegeta Natur – przyprawy specjalne

Przyprawy specjalne Vegeta Natur w pełni odpowiadają na potrzeby kulinarne konsumentów. Kategoria przypraw specjalnych składa się z 12 produktów:

Vegeta Natur do złocistego kurczaka 20 g, 

Vegeta Natur do dań z ziemniaków 20 g,

Vegeta Natur do mozzarelli i pomidorów 20 g,

Vegeta Natur do sałatek z ziołami 20g,

Vegeta Natur do ryb i owoców morza 20 g,

Vegeta Natur do mielonego mięsa (bez soli) 15g,

Vegeta Natur do żeberek 20g,

Vegeta Natur do pikantnych skrzydełek kurczaka 20g,

Vegeta Natur do kaczki 20 g,

Vegeta Natur do sałatki greckiej 20 g,

Vegeta Natur do gulaszu 20g,

Vegeta Natur do gyrosa 20g,

Vegeta Natur – kostki bulionowe

Kostki bulionowe Vegeta Natur dostępne są w kluczowych trzech wariantach smakowych: drobiowym, wołowym oraz warzywnym. Zawierają oliwę z oliwek oraz morską sól, bez glutaminianu sodu, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Kostki bulionowe Vegeta Natur  będą dostępne na regularnej półce z bulionami i właśnie tam należy ich szukać podczas robienia zakupów. Kategoria kostek bulionowych składa się z następujących produktów:

Rosół drobiowy, 60 g, 

Rosół wołowy, 60 g,

Bulion warzywny, 60 g,

Cała linia Vegety Natur to wysokiej jakości receptury, bogactwo przypraw, ziół i warzyw. Produkty zawierają sól morską i są pozbawione wzmacniaczy smaku, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.