PASTA BOX - danie restauracyjne do przygotowania w domu w 5 minut

2021-01-11 15:39

PASTA BOX to gotowe danie restauracyjne do samodzielnego przygotowania w domu. Dzięki PASTA BOX każdy może zostać szefem kuchni. To rozwiązanie do smakoszy makaronu oraz tych, którzy chcą się cieszyć posiłkami pięciogwiazdkowej restauracji we własnym domu. Wystarczy 5 minut i włoska pasta z Restauracji Focaccia jest gotowa!

img_zLCzyV.JPG
Autor: Restauracja Focaccia

Spis treści

  1. Włoska pasta - smak idealny
  2. Czym jest PASTA BOX?
  3. Smaki PASTA BOX
  4. Jak kupić PASTA BOX?

Włoska pasta - smak idealny

Nie ma nic lepszego niż makarony przygotowywane przez szefów kuchni we włoskich restauracjach. Ich sekret leży w sprawdzonej recepturze, a także w najwyższej jakości wykorzystywanych składników, a także prostocie przygotowania. Tęsknimy za smakiem włoskiej pasty. I chociaż można zamówić danie restauracyjne z dowozem do domu, to jednak to nie to samo, co świeżo przygotowane danie serwowane do stolika.Szefowie kuchni Restauracji Focaccia, zainspirowani prośbami swoich wiernych Gości, postanowili stworzyć PASTA BOX, który pozwala przyrządzić prawdziwy włoski makaron w zaciszu swojego domu z zachowaniem restauracyjnej jakości. 

BEZ WINA ZESTAW1.jpg
Autor: Restauracja Focaccia

Czym jest PASTA BOX?

PASTA BOX to zestaw produktów przygotowanych przez szefa kuchni produkty. W kartonowym pudełku znajdziemy ręcznie robiony makaron na bazie mąki OO i semoliny, wytwarzanych z miękkich gatunków pszenicy oraz ekologicznych jajek od kur zielononóżek, oryginalny sos Focaccia Ristorante, przygotowany przez Szefa Kuchni, a także specjalnie skomponowane dodatki. Przy użyciu dołączonej instrukcji w przeciągu kilku minut z posiadanych składników stworzycie danie godne najlepszej włoskiej restauracji. I to wszystko nie zajmie więcej niż 5 min!

Smaki PASTA BOX

Obecnie dostępne są klasyczne pasty takie jak Bolognese czy Alfredo, ale też szeroki wybór makaronów z owocami morza, ravioli z bakłażanem czy pesto genovese.

01640.jpg
Autor: Restauracja Focaccia

Jak kupić PASTA BOX?

Aby cieszyć się smakiem Włoch na swoim stole wystarczy złożyć zamówienie na stronie smaczni.pl lub telefonicznie w Restauracji Focaccia. Wszystkie sosy przygotowywane są na bieżąco przez szefa kuchni, a następnie dostarczane pod wskazany adres. Składniki do PASTA BOX przygotowywane są dopiero po złożeniu zamówienia, dzięki czemu są świeże i mogą być przechowywane w domowej lodówce przez kolejne 2 dni. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Pełną ofertę PASTA BOX znajdziecie na stronie www.pastabox.focaccia.pl