Fithia: olej i margaryna z wartościowymi olejami

2016-08-19 15:47

Wiedza na temat różnorodności olejów i ich właściwości jest coraz powszechniejsza. Tym bardziej miłą nowością są takie produkty, jak olej rzepakowy Fithia wzbogacony o trzy różne oleje, a także margaryna Fithia w tej samej formule.

Fithia: olej i margaryna z wartościowymi olejami
Autor: materiały prasowe Margaryna Fithia z dodatkiem oleju z pestek dyni tłoczonego na zimno

Nie jest tajemnicą, że tłuszcz, w tym olej, ma moc podkręcania smaków, ale przy tym lubi się odkładać w postaci mało lubianej tkanki tłuszczowej. Na szczęście istnieją oleje, które pozwalają ominąć ten problem. A przy okazji dostarczają cennych wartości odżywczych.

Ostatnie badania dowodzą, że olej rzepakowy powinien być naturalną alternatywą dla oliwy z oliwek w naszym klimacie. Trzy warianty oleju rzepakowego Fithia zostały wzbogacone o trzy dodatki: olej lniany tłoczony na zimno, olej z pestek dyni tłoczony na zimno, a także oliwa z oliwek extra virgin. Ciekawe i zdrowe połączenia smakowe warto spożytkować w kuchni.

Oprócz oleju marka Fithia proponuje także trzy rodzaje margaryny z dodatkiem wymienionych olejów. Tu już można się kierować wyłącznie ulubionym smakiem. Każdy z olejów - lniany, z pestek dyni i oliwa - wyróżnia się bowiem specyficznym aromatem.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE