Chłodnik Homemade - pudełeczko pełne zdrowia

2016-09-01 14:49

Chłodnik to pyszna zupa na ciepłe dni. Jednak czasem nie mamy czasu, by samodzielnie ją przygotować.  Sięgnąć po "gotowca"? Czemu nie - pod warunkiem, że nie ma w sobie całej tablicy Mendelejewa. Chłodniki i inne potrawy bez chemii oferuje firma Homemade.

Chłodnik Homemade - pudełeczko pełne zdrowia
Autor: materiały prasowe Homemade Gdy nie masz czasu  przygotować chłodnika samodzielnie - możesz sięgnąć po gotowca

Idealną zupą na ciepłe dni jest chłodnik. Ten od Homemade jest gotowy do spożycia, zdrowy i ma w 100% naturalny skład, dzięki czemu smakuje „jak u mamy!”.

Zupa pozbawiona jest sztucznych składników, chemicznych dodatków i ulepszaczy smaku czy konserwantów. O chłodniku mówi się, że to zupa, lub – jak kto woli – danie o magicznych właściwościach. W tym od Homemade znajdziesz tylko naturalne, świeże i zdrowe składniki, takie jak jogurt, buraki, botwinę, rzodkiewkę, ogórka i przyprawy.

Młode buraki ćwikłowe (botwina) są źródłem wielu witamin i minerałów. To kopalnia żelaza, antyoksydantów i biotyny, korzystnie wpływającej na funkcjonowanie naszego organizmu. Duża zawartość błonnika wspomaga również pracę wątroby.

Chłodnik oferowany przez Homemade to wygodne rozwiązanie dla zabieganych - można go zjeść prosto z hermetycznie zamkniętego pudełeczka - na świeżym powietrzu, w pracy, w domu lub zabrać ze sobą na wypad za miasto. Taką gotową porcję zupy (430 ml) możnaprzechowywać w lodówce około tygodnia i sięgnąć po nią w każdej chwili.

Cena chłodnika sugerowana przez producenta to ok. 7,5 zł.