Chłodnik Homemade - pudełeczko pełne zdrowia

2016-09-01 14:49

Chłodnik to pyszna zupa na ciepłe dni. Jednak czasem nie mamy czasu, by samodzielnie ją przygotować.  Sięgnąć po "gotowca"? Czemu nie - pod warunkiem, że nie ma w sobie całej tablicy Mendelejewa. Chłodniki i inne potrawy bez chemii oferuje firma Homemade.

Chłodnik Homemade - pudełeczko pełne zdrowia
Autor: materiały prasowe Homemade Gdy nie masz czasu  przygotować chłodnika samodzielnie - możesz sięgnąć po gotowca

Idealną zupą na ciepłe dni jest chłodnik. Ten od Homemade jest gotowy do spożycia, zdrowy i ma w 100% naturalny skład, dzięki czemu smakuje „jak u mamy!”.

Zupa pozbawiona jest sztucznych składników, chemicznych dodatków i ulepszaczy smaku czy konserwantów. O chłodniku mówi się, że to zupa, lub – jak kto woli – danie o magicznych właściwościach. W tym od Homemade znajdziesz tylko naturalne, świeże i zdrowe składniki, takie jak jogurt, buraki, botwinę, rzodkiewkę, ogórka i przyprawy.

Młode buraki ćwikłowe (botwina) są źródłem wielu witamin i minerałów. To kopalnia żelaza, antyoksydantów i biotyny, korzystnie wpływającej na funkcjonowanie naszego organizmu. Duża zawartość błonnika wspomaga również pracę wątroby.

Chłodnik oferowany przez Homemade to wygodne rozwiązanie dla zabieganych - można go zjeść prosto z hermetycznie zamkniętego pudełeczka - na świeżym powietrzu, w pracy, w domu lub zabrać ze sobą na wypad za miasto. Taką gotową porcję zupy (430 ml) możnaprzechowywać w lodówce około tygodnia i sięgnąć po nią w każdej chwili.

Cena chłodnika sugerowana przez producenta to ok. 7,5 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE