Warsztaty kulinarne u Magdy Gessler. Cena kursu jest zawrotna

2023-03-10 14:13

Magda Gessler postanowiła nauczyć Polaków dobrze i smacznie gotować. Aby posiąść wszystkie sekrety sztuki kulinarnej, wystarczy zapisać się na warsztaty prowadzone przez znaną restauratorkę. Cena kursu może jednak zwalić z nóg.

warsztaty u Gessler
Autor: Facebook @Kuchenne Rewolucje Za szkolenie z gotowania z Magdą Gessler trzeba zapłacić krocie.

Szkolenie kulinarne z Magdą Gessler

Warsztaty kulinarne pod okiem Magdy Gessler potrwają jeden dzień przez trzy i pół godziny. Organizator szkoleń Body Chief zaprasza na dwa kursy ze znaną kulinarną ekspertką. Tematem pierwszego z nich są trzy odsłony sałat, dressingów i bulionów. Kursanci zdobędą nie tylko wiedzę, jak je zrobić, ale dowiedzą się, jak można je wykorzystać. Nauczą się również, jak zrobić obłędny deser, czyli malinowy parfait, według przepisu prowadzącej „Kuchenne rewolucje”.

Drugie szkolenie, które poprowadzi Magda Gessler, odbędzie się pod hasłem "Majowy piknik". Kursanci przygotują faszerowanego kurczaka po polsku i hiszpańską zupę na zimno gazpacho. Dowiedzą się, jaki jest najlepszy przepis na tradycyjne hiszpańskie danie Tortilla de patatas. Nie zabraknie deseru, którym będzie bananowe ciasto ze świeżym ananasem.

Ile trzeba zapłacić z kurs gotowania z Magdą Gessler?

Warsztaty kulinarne pod wodzą Magdy Gessler odbędą się w kilku edycjach i potrwają trzy i pół godziny. Za naukę gotowania i zdobywania nowej wiedzy kulinarnej w grupie liczącej maksymalnie dwanaście osób trzeba zapłacić 899 zł. Jeżeli na kurs zabierzemy znajomego, cena za drugą osobę zostanie pomniejszona do 799 zł. Mimo wysokiej ceny na brak zainteresowania Body Chief nie może narzekać.

Beszamel: jak przygotować mazurki wielkanocne?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE