Sałatki na SYLWESTRA i karnawał - TOP 10 noworocznych sałatek imprezowych

Sałatki na SYLWESTRA - TOP 10 noworocznych sałatek imprezowych
Autor: Shutterstock.com Sałatki na SYLWESTRA - TOP 10 noworocznych sałatek imprezowych

Sałatki na SYLWESTRA to królowe imprezowego stołu. Są łatwe w przygotowaniu. Zazwyczaj dość tanie. Smaczne i efektowne. Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy wybór 10 sałatek noworocznych, którymi nasycisz i oczarujesz gości! Uwaga! Sprawdzą się także w karnawale!

Szampan i jego musujący kuzyni – co warto o nich wiedzieć?

Sałatki zrobiły zawrotną karierę. Istnieje wiele wersji i połączeń ulubionych smaków. Począwszy od królowej każdego przyjęcia - sałatki jarzynowej, skończywszy na bardziej wyrafinowanych sałatkach. Sałatki mają tę zaletę, że można je postawić na bufecie i każdy gość obsługuje się sam. Jeśli mu smakuje, weźmie dokładkę. Jedyne co musisz zrobić, to przygotować odpowiednią ilość sałatek i trzymać je w lodówce przed podaniem. 

Zazwyczaj przyjmuje się, że jedna osoba jest w stanie zjeść około 300 g sałatki. Ale podczas upojnego wieczoru sylwestrowego i noworocznej nocy może wchłonąć nawet dwa razy więcej. Dlatego warto przygotować kilka rodzajów sałatek, które urozmaicą domówkowy bufet. 

Zobacz Galerię TOP 10 sałatek na SYLWESTRA

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE