Sałatki na sylwestra i karnawał - TOP 10 sałatek imprezowych

2022-12-22 14:23

Sałatki na sylwestra to królowe imprezowego stołu. Są łatwe w przygotowaniu, zazwyczaj dość tanie, smaczne i efektowne. Specjalnie dla was przygotowałyśmy wybór 10 sałatek noworocznych, którymi nasycisz i oczarujesz gości! Uwaga! Sprawdzą się także w karnawale!

Sałatki na sylwestra i karnawał
Autor: Shutterstock Sałatki na sylwestra i karnawał powinny być efektowne i smaczne , ale nieskomplikowane.

Sałatki zrobiły zawrotną karierę. Istnieje wiele wersji i połączeń ulubionych smaków. Począwszy od królowej każdego przyjęcia - sałatki jarzynowej, skończywszy na bardziej wyrafinowanych połączeniach. Sałatki mają tę zaletę, że można je postawić na bufecie i każdy gość obsługuje się sam. Jeśli mu smakuje, weźmie dokładkę. Jedyne co musisz zrobić, to przygotować odpowiednią ilość sałatek i trzymać je w lodówce przed podaniem. 

Zazwyczaj przyjmuje się, że jedna osoba jest w stanie zjeść około 300 g sałatki. Ale podczas upojnego wieczoru sylwestrowego i noworocznej nocy może wchłonąć nawet dwa razy więcej. Dlatego warto przygotować kilka rodzajów sałatek, które urozmaicą domówkowy bufet. W galerii znajdziecie 10 sprawdzonych na naszych domowych przyjęciach sałatek. Pasują na sylwestra, spotkania karnawałowe, nie pogardzą teą nimi goście u cioci na imieninach ;).

Zobacz Galerię TOP 10 sałatek na sylwestra

Szampan i jego musujący kuzyni – co warto o nich wiedzieć?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE