Podudzia i uda z kurczaka - co zrobić z pałek kurczaka?

2021-09-25 12:50

Tanie podudzia i udka z kurczaka, wygodne pałki, a dla głodnych całe ćwiartki z kurczaka. Warto nauczyć się przepisów na niedoceniane nogi kurczaka, bo to tani i sycący obiad dla dorosłych i dzieci.

Potrawy z udek kurczaka
Autor: Shutterstock.com

Przepisy na udka, podudzia, pałki i ćwiartki kurczaka to tajemnica przekazywana w rodzinach z pokolenia na pokolenie. Najlepsze kurczaki jedliście pewnie u mamy i babci i jeżeli nie znacie przepisów na te dania to warto je odtworzyć na podstawie przepisów wybieranych przez czytelników Beszamela. Sprawdziliśmy, które przepisy na nogi kurczaka cieszą się waszym największym zainteresowaniem i zebraliśmy w poradnik dla głodnych, który przyda się szczególnie przed niedzielnym obiadem czy rodzinną okazją do biesiadowania.

W galerii poniżej znajdziecie 10 najpopularniejszych dań ze zdjęciami i przepisami na udka, podudzia i ćwiatki kurczaka. Wybierajcie, gotujcie i... smacznego!

Beszamel: Kurczak - wartość odżywcza mięsa z kurczaka, właściwości, zastosowanie kulinarne
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE