Odjechane drinki na Halloween - 7 "strasznych" przepisów na napoje z procentami i bez!

2021-10-30 10:24

Drinki na Halloween to jeden z warunków dobrej zabawy - i nie mówimy tu wyłącznie o napojach z dodatkiem alkoholu. Drinki na Halloween powinny się wpisywać swoim wyglądem w charakterystyczny styl imprezy. Oto kilka przepisów na straszne napoje na Halloween!

Odjechane drinki na Halloween - 7 strasznych przepisów
Autor: Shutterstock Drinki na Halloween powinny wpisywać się wyglądem w "straszny" klimat imprezy

Halloween to święto, które przyjęło się głównie wśród najmłodszych generacji. Dzieciaki skwapliwie korzystają z okazji do przebrania się i  zebrania wśród sąsiadów słodyczy, a młodzi dorośli - z możliwości  imprezowania przed nadchodzącym właśnie najsmutniejszym kawałkiem polskiej  jesieni. Halloweenowe imprezy zazwyczaj są paradą świetnych kostiumów w "strasznej" scenografii. Jedzenie i napoje powinny pasować do całości. Dlatego wybrałyśmy dla was 7 propozycji drinków - alkoholowych, niskoprocentowych i bezalkoholowych, które pasują do imprezy na Halloween. Zajrzyj do naszej galerii i wybierz odpowiednie dla ciebie przepisy!

Zobacz galerię 7 przepisów na "straszne" drinki na Halloween

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE