Jagodzianki u Magdy Gessler biją cenowe rekordy. Kupilibyście?

2022-07-05 15:11

Restauracje Magdy Gessler cieszą się wielka popularnością, jak sama restauratorka. Jakość i dobre produkty to bardzo ważne elementy dobrej kuchni wg Magdy Gessler. Oczywiście z najlepszą jakością idzie w parze wysoka cena. Każdy, kto chce zjeść posiłek na przykład w Słodkim Słonym, musi się szykować na spory wydatek. A jeśli najdzie nas ochota na znakomitą jagodziankę?

Jagodzianki Magdy Gessler
Autor: Shutteratock Za jakość u słynnej restauratorki trzeba sporo zapłacić.

Jeśli zamarzy Wam się jagodzianka od Magdy Gessler wystarczy udać się do jej restauracji Słodki Słony, gdzie wśród tortów, ciast i ciasteczek pysznią się również cudownie krągłe bułeczki. W sezonie na jagody również z nadzieniem z tych pysznych owoców. Tylko w sezonie, bo restauratorka nie uznaje półśrodków. Jeśli jagodzianki, to tylko z nadzieniem ze świeżych i dorodnych jagód. To one stanowią serce pysznego ciastka. Wokół niego mamy porcję ciasta drożdżowego - delikatnego i puszystego, a na wierzchu słodką kruszonkę. Całość smakuje naprawdę świetnie.

Ile kosztuje jagodzianka u Magdy Gessler?

Za jakość trzeba oczywiście odpowiednio zapłacić. Mała okrągła bułka z jagodami kosztuje 13 zł, za większą jagodziankę zapłacimy 23 zł. Ceny wzrosły w stosunku do ubiegłorocznych o kilka złotych. I nie można się temu dziwić, bo koszty prowadzenia biznesu również mocno wzrosły. Ale może warto zamiast marnego obiadu w sieciówce zjeść czasami pyszną jagodziankę u Magdy Gessler. Decyzja trzeba podjąć samemu. Choć... Jest jeszcze jedna opcja. Przygotować pyszne domowe jagodzianki samemu! Przepisy znajdziecie w galerii.

Galeria: 7 przepisów na jagodzianki w różnych wersjach