Mobilna stacja kulinarna - co o niej wiemy?

2016-09-09 15:32

Mobilna stacja kulinarna FoodLab by Studio Rygalik to absolutna nowość! Łączy w sobie kuchnię, bar, stół, spiżarnię i stanowisko do warsztatów kulinarnych. Na co dzień można ją obejrzeć w poznańskiej restauracji Concordia Taste.

mobilna-stacja-kulinarna-co-o-niej-wiemy.jpg
Autor: pixabay.com Gotowanie rodem z XXI wieku.

FoodLab by Studio Rygalik to laboratorium smaków (połączenie kuchni, baru, stołu, spiżarni i stanowiska do warsztatów kulinarnych) wyposażone w zaawansowane technologicznie artykuły gospodarstwa domowego marki Siemens.

Inspiracją do stworzenia tej mobilnej stacji kulinarnej był wyjątkowy charakter poznańskiej restauracji Concordia Taste, na potrzeby której została zaprojektowana (projekt Studia Rygalik). Tam też odbyła się jej premiera. Kolejny pokaz miał miejsce podczas Łódź Design Festival. FoodLab jest systemem mobilnych modułów, które można dowolnie aranżować, w zależności od potrzeb, pory dnia czy konkretnego wydarzenia.

Dzięki współpracy z marką Siemens, stacja kulinarna jest wyposażona w zaawansowane technologicznie i jednocześnie energooszczędne urządzenia z oferty studioLine, w której znajduje się pełna gama sprzętów niezbędnych w kuchni XXI w. Urządzenia z estetycznymi uchwytami z masywnej stali szlachetnej są ekskluzywne i eleganckie.