Koktajle orzeźwiające z ogórków i zielonej herbaty

2016-08-18 9:05 redakcja
Koktajle orzeźwiające z ogórków i zielonej herbaty
Autor: pixabay.com Zielona herbata - popularny składnik orzeźwiających koktajli.

Zielona herbata i ogórki to najpopularniejsze składniki orzeźwiających koktajli. Dzięki połączeniu tych dwóch składników z wybranymi przyprawami, owocami lub warzywami można wyczarować naprawdę przepyszne koktajle, które nie tylko posiadają ciekawe walory smakowe i orzeźwiają, ale także są niezwykle zdrowe. Sprawdź, jak przygotować koktajl na bazie ogórków i zielonej herbaty!

Koktajle ogórkowe

Wśród składników koktajli prym wiodą zielona herbata i ogórki. Napój ogórkowy przyrządzimy wyciskając sok z ogórków i dodając do niego np. sok z rzodkiewek (aby stał się bardziej wyrazisty). Do smaku napój warto doprawić również pieprzem.

Koktajle z zielonej herbaty

Pomysłów na przygotowanie koktajli z zieloną herbatę jest wiele. Można podawać ją z dowolnymi owocami, np. z obranymi i zmiksowanymi cząstkami pomarańczy czy mandarynek. Dzięki takiemu zabiegowi pozbędziemy się lekkiego smaku goryczki zielonej herbaty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE