Jak zorganizować przyjęcie? Rady Bridget Jones i Stuarta Waltona

2016-09-30 12:46

Nie masz doświadczenia w organizowaniu przyjęć? Sięgnij po rady specjalistów: Bridget Jones i Stuarta Waltona, autorów książek „Przepisy” i „Koktajle”, wydawnictwa ARKADY, opublikowanych wspólnie w podwójnej edycji zatytułowanej „Party”.

Jak zorganizować przyjęcie?
Autor: materiały prasowe Wszystko o przyjęciach: porady i przepisy!

Spis treści

  1. Zestaw Party
  2. Przepisy i porady

Zestaw Party

Po zestaw „Party” Wydawnictwa ARKADY, czyli dwie książki: „Przepisy” Bridget Jones i „Koktajle” Stuarta Waltona (w jednym segregatorze), powinni sięgnąć wszyscy organizatorzy prywatnych i służbowych przyjęć.

Przepisy i porady

W części kulinarnej znajdą się nie tylko przepisy na dania (ponad 120), ale też porady, których zwykle nie spodziewamy się w tego typu pozycjach, np. podpowiedzi, jak zorganizować imprezę i zadbać o gości! Wśród przepisów na uwagę zasługują pomysły na przekąski i dipy oraz potrawy na niezobowiązujące garden party. W części poradniczej autorka zdradza m.in. jak posadzić gości przy stole i czym uatrakcyjnić spotkanie. Czytając „Koktajle”, przyszli organizatorzy imprez zdobędą wiedzę niezbędną każdemu domorosłemu barmanowi na temat alkoholi i podstawowych technik barmańskich (uwaga – w tym słowniczek terminów, który pozwoli uniknąć niejednej towarzyskiej wpadki!). Do wyboru ponad 600 opisanych drinków!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE