Jak zorganizować przyjęcie? Rady Bridget Jones i Stuarta Waltona

2016-09-30 12:46

Nie masz doświadczenia w organizowaniu przyjęć? Sięgnij po rady specjalistów: Bridget Jones i Stuarta Waltona, autorów książek „Przepisy” i „Koktajle”, wydawnictwa ARKADY, opublikowanych wspólnie w podwójnej edycji zatytułowanej „Party”.

Jak zorganizować przyjęcie?
Autor: materiały prasowe Wszystko o przyjęciach: porady i przepisy!

Spis treści

  1. Zestaw Party
  2. Przepisy i porady

Zestaw Party

Po zestaw „Party” Wydawnictwa ARKADY, czyli dwie książki: „Przepisy” Bridget Jones i „Koktajle” Stuarta Waltona (w jednym segregatorze), powinni sięgnąć wszyscy organizatorzy prywatnych i służbowych przyjęć.

Przepisy i porady

W części kulinarnej znajdą się nie tylko przepisy na dania (ponad 120), ale też porady, których zwykle nie spodziewamy się w tego typu pozycjach, np. podpowiedzi, jak zorganizować imprezę i zadbać o gości! Wśród przepisów na uwagę zasługują pomysły na przekąski i dipy oraz potrawy na niezobowiązujące garden party. W części poradniczej autorka zdradza m.in. jak posadzić gości przy stole i czym uatrakcyjnić spotkanie. Czytając „Koktajle”, przyszli organizatorzy imprez zdobędą wiedzę niezbędną każdemu domorosłemu barmanowi na temat alkoholi i podstawowych technik barmańskich (uwaga – w tym słowniczek terminów, który pozwoli uniknąć niejednej towarzyskiej wpadki!). Do wyboru ponad 600 opisanych drinków!