TERAZ: ANDRZEJKI - POMYSŁY NA IMPREZĘ ANDRZEJKOWĄ

Redakcja portalu

Redakcja serwisu

 

dr Agnieszka Starewicz-Jaworska: dyrektor Pionu Content i Marketing

 
 

Anna Śmiałek: redaktor prowadząca serwisu beszamel.se.pl

asmialek@grupazpr.pl

 

Dorota Berezowska: redaktor

dberezowska@grupazpr.pl

 

 Martyna Kisio: stażystka

mkisio@grupazpr.pl

 

Mariusz Sawicki Szef Projektów Internetowych i Multimediów
msawicki@grupazpr.pl

 

Patronaty i marketing 

marketing_online@grupazpr.pl

 

Adres redakcji

Redakcja beszamel.se.pl

ZPR Media S.A.
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. 22 590 52 16

 

Zespół programistów

Jarosław Kulesza - szef programistów


Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. ZPR Media S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

 

ZPR Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-187 Warszawa, ul. Dęblińska 6, NIP 526-00-08-745, REGON 012012459, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000291159, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 91 850 000,00 złotych