Z KARTĄ SENIORA w każdy wtorek do -10% RABATU na zakupy w Carrefour

2018-01-26 13:51

Jeśli ukończyłeś 60 lat, przyjdź do hipermarketu Carrefour lub supermarketu Market, wypełnij formularz i odbierz bezpłatną KARTĘ SENIORA. W każdy wtorek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, otrzymasz rabat na zakupy do -10%. Wraz z rachunkiem otrzymasz e-Kupon rabatowy, który możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Karta SENIORA
Autor: Shutterstock Tylko w Carrefour z Kartą Seniora w każdy wtorej do -10% rabatu na zakupy.

Spis treści

  1. Wtorek Seniora w Carrefour
  2. Jak korzystać z Karty Seniora
  3. Gdzie i kiedy odebrać Kartę?

Specjalny program dla seniorów umożliwia starszym klientom korzystanie ze zniżek na zakupy w sieci Carrefour.

Grupa seniorów jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, aby wychodzi naprzeciw jej oczekiwaniom m.in. poprzez możliwość wtorkowych, tańszych zakupów z Kartą Seniora - mówi Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska.

Wtorek Seniora w Carrefour

W każdy wtorek właściciel KARTY SENIORA dostaje do -10% rabatu na zakupy. Ze zrozumiałych względów z towarów objętych rabatem wyłączono papierosy i alkohol. Rabat otrzymuje się w formie e-Kuponu rabatowego drukowanego od razu przy kasie razem z paragonem. Taki e-Kupon można wykorzystać już w czasie następnych zakupów. Za następne zakupy płaci się mniej o kwotę podaną na e-Kuponie rabatowym.

Jak korzystać z Karty Seniora

Aby skorzystać z przywilejów Karty Seniora należy robić zakupy w Carrefour lub Market we wtorki, w Dzień Seniora. Na zakupy trzeba wydać minimum 50 zł. Okazując przy kasie Kartę Seniora otrzymuje się wraz z rachunkiem za zakupy e-Kupon rabatowy. Przykładowo wydając od 50 do 99,99 zł otrzymuje się 5 zł rabatu, ale już za zakupy od 150-199,99 zł otrzymuje się 15 zł rabatu. Maksymalna wartość e-Kuponu Carrefour dziennie wynosi 30 zł. Oznacza to, że e-Kupony jeśli senior wyda w ciągu jednego ponad 300 zł, to nie otrzyma rabatu powyżej tej kwoty. 

E-kupon rabatowy można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w każdy dzień tygodnia. Jedyny warunek realizacji e-Kuponu to okazanie Karty Seniora. Kupon jest ważny przez 60 dni od następnego dnia po jego wydaniu. 

Gdzie i kiedy odebrać Kartę?

Osoby, które ukończyły 60 lat zgłaszają się po kartę do Punktu Obsługi Klienta Carrefour, wypełniają formularz i odbierają Kartę Seniora. Jeśli jednak jesteście posiadaczami Karty Rodzinka Carrefour to otrzymacie Kartę Seniora bez konieczności wypełniania formularzy.