Z KARTĄ SENIORA w każdy wtorek do -10% RABATU na zakupy w Carrefour

2018-01-26 13:51

Jeśli ukończyłeś 60 lat, przyjdź do hipermarketu Carrefour lub supermarketu Market, wypełnij formularz i odbierz bezpłatną KARTĘ SENIORA. W każdy wtorek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, otrzymasz rabat na zakupy do -10%. Wraz z rachunkiem otrzymasz e-Kupon rabatowy, który możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Karta SENIORA
Autor: Shutterstock Tylko w Carrefour z Kartą Seniora w każdy wtorej do -10% rabatu na zakupy.

Spis treści

  1. Wtorek Seniora w Carrefour
  2. Jak korzystać z Karty Seniora
  3. Gdzie i kiedy odebrać Kartę?

Specjalny program dla seniorów umożliwia starszym klientom korzystanie ze zniżek na zakupy w sieci Carrefour.

Grupa seniorów jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, aby wychodzi naprzeciw jej oczekiwaniom m.in. poprzez możliwość wtorkowych, tańszych zakupów z Kartą Seniora - mówi Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska.

Wtorek Seniora w Carrefour

W każdy wtorek właściciel KARTY SENIORA dostaje do -10% rabatu na zakupy. Ze zrozumiałych względów z towarów objętych rabatem wyłączono papierosy i alkohol. Rabat otrzymuje się w formie e-Kuponu rabatowego drukowanego od razu przy kasie razem z paragonem. Taki e-Kupon można wykorzystać już w czasie następnych zakupów. Za następne zakupy płaci się mniej o kwotę podaną na e-Kuponie rabatowym.

Jak korzystać z Karty Seniora

Aby skorzystać z przywilejów Karty Seniora należy robić zakupy w Carrefour lub Market we wtorki, w Dzień Seniora. Na zakupy trzeba wydać minimum 50 zł. Okazując przy kasie Kartę Seniora otrzymuje się wraz z rachunkiem za zakupy e-Kupon rabatowy. Przykładowo wydając od 50 do 99,99 zł otrzymuje się 5 zł rabatu, ale już za zakupy od 150-199,99 zł otrzymuje się 15 zł rabatu. Maksymalna wartość e-Kuponu Carrefour dziennie wynosi 30 zł. Oznacza to, że e-Kupony jeśli senior wyda w ciągu jednego ponad 300 zł, to nie otrzyma rabatu powyżej tej kwoty. 

E-kupon rabatowy można wykorzystać podczas kolejnych zakupów w każdy dzień tygodnia. Jedyny warunek realizacji e-Kuponu to okazanie Karty Seniora. Kupon jest ważny przez 60 dni od następnego dnia po jego wydaniu. 

Gdzie i kiedy odebrać Kartę?

Osoby, które ukończyły 60 lat zgłaszają się po kartę do Punktu Obsługi Klienta Carrefour, wypełniają formularz i odbierają Kartę Seniora. Jeśli jednak jesteście posiadaczami Karty Rodzinka Carrefour to otrzymacie Kartę Seniora bez konieczności wypełniania formularzy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE