Dwustronna gąbka do czyszczenia garnków: nowość

2019-01-29 15:53

Mycie naczyń nie należy do ulubionych domowych zajęć. Jest kłopotliwe, aczkolwiek konieczne. Czy może być przyjemniejsze? Łatwiejsze? Marka Paclan oferuje nowy produkt na stare problemy.  

Paclan_gąbki do naczyń Practi Silver king_136.663.jpg
Autor: mat. pras. PACLAN Dwustronne gąbki Practi Silver King marki Paclan poradzą sobie z zapieczonym brudem

Spis treści

  1. Zapanować nad brudem
  2. Nowa gąbka Paclan: cechy

Upodobanie do czystych naczyń raczej się nie zmienia na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, choć sposób czyszczenia „statków” – jak powiedziałyby nasze prababcie – zmienił się bardzo. Dziś w większości domów do mycia naczyń wykorzystuje się zmywarki. Mimo to – w zakresie przywracania świetności garnkom, patelniom i wszelkim innym naczyniom – to nie zmywarki królują w kuchniach, a gąbki i czyściki.

Zapanować nad brudem

Produkty linii Practi marki Paclan pomagają zapanowac nad zabrudzeniami kuchennymi. Wśród nich nowością jest Practi silver king,  dwustronna gąbka do mycia naczyń o profilowanym kształcie, pokryta z jednej strony srebrną siateczką, ułatwiającą usuwanie przyschniętego jedzenia, osadów i grubszych warstw brudu.

Nowa gąbka Paclan: cechy

Zalety gąbki Practi silver king eksponowane przez producenta to wielkość, sprężystość, praktyczny kształt. Profilowane boki ułatwiają utrzymanie jej podczas pracy, a także chronią paznokcie przed otarciami o czyszczone powierzchnie. Gąbka nie uszkodzi i nie zarysuje czyszczonych powierzchni. W dodatku łatwo utrzymać ją w czystości, ponieważ szybko i dokładnie daje się wypłukać. Zaletą jest również przystępna cena – 2,60 PLN za jedno opakowanie z dwoma gąbkami w środku.