TRUFLA - same dobre rzeczy: książka Patrycji Doleckiej już w księgarniach [RECENZJA]

2017-11-28 14:26

„TRUFLA. Same dobre rzeczy” to długo wyczekiwana pierwsza książka jednej z najpopularniejszych polskich blogerek kulinarnych - Patrycji Doleckiej. Patrycja swój blog prowadzi nieprzerwanie od 10 lat, popularyzując kuchnię zdrową, smaczną oraz niebanalną. Teraz zawita w naszych domach swoją niezwykle smaczną książką. 

TRUFLA - same dobrze rzeczy: książka Patrycji Doleckiej już w księgarniach
Autor: materiały prasowe Buchmann Książka Patrycji Doleckiej to ekscytujące połączenie smaku i troski o zdrowie

W książce „TRUFLA. Same dobre rzeczy” wiele przepisów przygotowanych zostało zgodnie z zasadami Kuchni Pięciu Przemian. Konsekwentna w swych wyborach, nie ulega krótkotrwałym modom, za to nieustannie inspiruje coraz większe grono miłośników gotowania. Zachwycające zdjęcia (nie tylko potraw) to znak rozpoznawczy Trufli. Niezwykle klimatyczne, subtelne fotografie definiują wyjątkowy i intymny charakter bloga, a teraz również książki.

Same dobre rzeczy to apoteoza prostoty, bliskości i więzi rodzinnych, najsilniejszych być może właśnie przy kuchennym stole… Książka jest połączeniem przepisów tradycyjnej kuchni polskiej (w nowatorskim, bardzo atrakcyjnym ujęciu) oraz receptur na nowoczesne, zdrowe, dania kuchni międzynarodowej. Książka zawiera zbiór przepisów w większości niepublikowanych wcześniej na blogu.

Patrycja Dolecka – urodziła się i studiowała w Warszawie, obecnie mieszka w Irlandii. Gotowaniem interesuje się właściwie od zawsze, pierwsze nauki pobierała w kuchni swoich dziadków. Kulinarna hedonistka, miłośniczka wyrafinowanej prostoty i pełnowartościowej kuchni. Uzależniona od pieczenia chleba, ciemnej czekolady i fotografowania.

Zapraszam do odwiedzenia social mediów Patrycji Doleckiej, z pięknymi zdjęciami jej autorstwa:

Instagram: trufla.blog

Facebook: trufla.blog

Blog: trufla.net

TRUFLA. SAME DOBRE RZECZY

Patrycja Dolecka (Trufla)

Wydawnictwo Buchmann

Data premiery: 08.11.2017

Format 190x240 mm

Oprawa twarda

Stron 224

Cena 69,99 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE