Szósty Zmysł – jedna idea, wiele urządzeń. Technologia Whirlpool, która myśli za nas

2017-10-11 12:12

6. Zmysł to nowa technologia marki Whirlpool, ułatwiająca codzienne korzystanie ze sprzętu gospodarstwa domowego. Technologia 6. Zmysł to dużo więcej niż zwykła automatyka. 6. Zmysł wyprzedzając nasze potrzeby, samodzielnie decyduje jaki program roboczy będzie najlepszy w danym przypadku.  6. Zmysł  daje pewność, że przygotowywane potrawy będą smakować idealnie, pranie będzie perfekcyjnie wyprane i wysuszone, a naczynia krystalicznie czyste. Czy to możliwe? Jak to się dzieje? Przeczytajcie, za co odpowiada technologia 6. Zmysł w poszczególnych urządzeniach Whirlpool?  Bo to, co wydawało się przyszłością, to nasza teraźniejszość.

6. Zmysł Whirlpool płyta indukcyjna
Autor: mat. pras. Whirlpool Przykładowy model: płyta indukcyjna W Collection SMP 658C/BT/IXL, cena: 3299 zł

Spis treści

  1. PŁYTY INDUKCYJNE
  2. PIEKARNIKI
  3. KUCHENKI MIKROFALOWE
  4. ZMYWARKI
  5. OKAPY
  6. LODÓWKI
  7. PRALKI
  8. SUSZARKI

PŁYTY INDUKCYJNE

W przypadku płyt indukcyjnych marki Whirlpool technologia 6. Zmysł to automatyczne, specjalne funkcje, ustawiające optymalny poziom przyrządzania różnych typów potraw. Tryb Asystenta przeprowadzi nas krok po kroku przez cały proces przyrządzania dań, gwarantując idealne rezultaty. Chef Control pozwala łatwo kontrolować proces gotowania, bo na płycie powstają trzy strefy grzewcze o różnej temperaturze: wysoka, średnia i niska. Umożliwia to przenoszenie naczyń z jednej strefy do drugiej bez ingerencji w panel sterowania. Funkcja Flexi Full z kolei łączy wszystkie pola grzewcze w jedno. Dzięki temu na powierzchni urządzenia umieścimy naczynia o różnych wymiarach i kształtach.

PIEKARNIKI

Wystarczy wybrać jeden z automatycznych programów, a piekarnik zasugeruje temperaturę pieczenia. Technologia 6. Zmysł gwarantuje też równomierne rozprowadzenie ciepła wewnątrz urządzenia. Warto również zwrócić uwagę na dwie funkcje: „Ready2Cook” umożliwia włożenie potrawy do piekarnika bez jego wcześniejszego nagrzewania, a „Cook3” pozwala na przygotowywanie nawet trzech dań w tym samym czasie, bez obawy o mieszanie się aromatów.

KUCHENKI MIKROFALOWE

6. Zmysł automatycznie dobiera odpowiednią moc mikrofal i czas potrzebny do przygotowania danej potrawy. Program Crisp umożliwia przyrządzenie chrupkiej pizzy, ciasta lub quiche. Dzięki technologii 6. Zmysł zrywamy z przekonaniem, że kuchenka mikrofalowa to urządzenie służące wyłącznie do odgrzewania dań – pozwala ona na przyrządzenie ich od początku do końca, w niezwykle prosty, zdrowy i niezawodny sposób.

ZMYWARKI

Czujniki inteligentnej technologii 6. Zmysł rozpoznają stopień zabrudzenia naczyń, a następnie urządzenie automatycznie dobiera parametry programu zmywania, np. temperaturę, zużycie wody i energii oraz czas trwania cyklu. Technologia Power Clean Pro dostosowuje natomiast ciśnienie wody w dyszach umieszczonych na tylnej ściance urządzenia.

OKAPY

Dzięki inteligentnym czujnikom, okapy Whirlpool z technologią 6. Zmysł mierzą intensywność oparów powstałych podczas obróbki termicznej i dostosowują moc pracy urządzenia, potrzebną do ich usunięcia. Dobrym przykładem jest  model okapu ściennego AKR 746 IX, który kosztuje 1299 zł

LODÓWKI

Funkcja 6. Zmysł Fresh Control, w którą wyposażone są chłodziarko-zamrażarki Whirlpool, znacznie wydłuża czas przechowywania żywności poprzez utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności na poziomie 70-85%. Dzięki temu produkty przechowywane w lodówce zachowują swoją świeżość do 4 razy dłużej.

PRALKI

6.Zmysł w pralkach Whirlpool gwarantuje najlepsze rezultaty prania, przy najwyższym poziomie efektywności. Pozwala zaoszczędzić do 50% czasu, wody i energii. Wystarczy, że umieścisz ubrania w pralce i wybierzesz odpowiadający Ci program, a technologia 6. Zmysł automatycznie dostosuje parametry do rodzaju tkaniny i wielkości załadunku.

SUSZARKI

Innowacyjne suszarki Whirlpool doskonale radzą sobie z najdelikatniejszymi materiałami, zapewniając najlepsze rezultaty suszenia i maksymalną ochronę tkanin. Suszarki, dzięki technologii 6. Zmysł, określają poziom wilgotności odzieży, a następnie automatycznie dobierają odpowiednią temperaturę oraz czas pracy urządzenia. Dodatkowo technologia 3D Air Care z systemami 3D Air Flow i Soft Move zapewnia delikatne suszenie dzięki wielu strumieniom pary i poduszkom powietrznym, które suszą i chronią pranie. Tak jak suszarka HSCX 10443, kosztująca 3999 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE