Świeży sok z miąższem lub bez - wprost z sokowirówki Philips Avance

2016-10-10 14:35

Lubisz świeże warzywno-owocowe soki, zarówno te klarowne, jak i z miąższem? Możesz pogodzić różne gusta i obydwa rodzaje napojów przyrządzać szybko w sokowirówce Philips Avance z technologią FiberBoost, która jako jedyna sokowirówka szybkoobrotowa na rynku daje możliwość ustawienia konsystencji soku.

Świeży sok z miąższem lub bez - wprost z sokowirówki Philips Avance
Autor: materiały prasowe Royal Philips Electronics Sokowirówka Philips Avance pozwala na wybór: czy sok ma być klarowny czy zawierać miąższ owoców

W nowych sokowirówkach Phillips HR1922, HR1919 i HR1918 za pomocą jednego przycisku możesz wybrać konsystencję, czyli to, czy sok ma być całkowicie klarowny, czy trochę gęstszy. Sok w drugiej opcji będzie zawierał nawet do 50% więcej miąższu, przez co będzie też bardziej sycący. Szczególnie docenią to osoby na diecie i dbające o linię. Technologia FiberBoost to unikalne połączenie inteligentnego sterowania stałymi prędkościami z wyjątkową konstrukcją sitka, która umożliwia uzyskanie większej lub mniejszej ilości miąższu w soku.

Jednostajna prędkość silnika, zarówno w opcji klarownej, jak i z miąższem, zapewnia gładką konsystencję soku, bez względu na to, jak twardych lub jak miękkich składników użyjesz. Co ważne, jak pokazały badania Philips i Uniwersytetu Przyrodniczego w Wiedniu (BOKU) przeciętna zawartość witamin, przeciwutleniaczy i cukru w soku przygotowanym w sokowirówce szybkoobrotowej i wyciskarce wolnoobrotowej jest porównywalna.

Przygotowywanie soku w nowej sokowirówce nie zabiera dużo czasu dzięki bardzo dużemu, 80-milimetrowemu otworowi na produkty, w którym owoce i warzywa mieszczą się w całości - bez wcześniejszego krojenia i rozdrabniania. Dzięki silnikowi o dużej mocy 1200 W sokowirówka bez wysiłku wyciśnie sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw. Dodatkowo nowy silnik o niższym poziomie hałasu i drgań zapewnia cichszą pracę sokowirówki.

Sokowirówka Philips Avance jest wyposażona w blokadę kapania, która pozwala przerwać wyciskanie soku i utrzymać blat w czystości. Mycie urządzenia dzięki technologii QuickClean, funkcji wstępnego czyszczenia i łatwemu w czyszczeniu sitku zajmuje zaledwie minutę.

Rekomendowane ceny nowych sokowirówek Philips wynoszą:

Sokowirówka HR1922/20 - 899 zł

Sokowirówka HR1919/70 - 809 zł

Sokowirówka HR1918/80 - 809 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE