Świeży sok jabłkowy Marwit – zdrowy Produkt Roku

2016-10-10 15:13

W plebiscycie portalu DlaZdrowia.pl świeże soki Marwit zdobyły tytuł Produktu Roku. Warto też pamiętać, że butelka soku stanowi jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców, które powinniśmy spożywać każdego dnia. A jesienią, gdy dojrzewają pyszne jabłka, najlepiej skusić się na świeży sok jabłkowy.

Świeży sok jabłkowy Marwit – zdrowy Produkt Roku
Autor: thinkstockphotos.com Sok jabłkowy Marwit jest w 100% naturalny - bez dodatków i ulepszaczy

Świeży sok jabłkowy – naturalny i bez konserwantów

Świeży sok jabłkowy Marwit to skondensowana esencja owocowego smaku. Przypomina beztroskie sielskie wakacje, a przy okazji dostarcza cennych składników odżywczych. Sok jabłkowy, tak jak inne produkty Marwit, jest w pełni naturalny. Nie zawiera barwników, słodzików, konserwantów ani sztucznych dodatków.

Krótki data przydatności do spożycia stanowi zaś najlepszą gwarancję smaku i świeżości. Każda butelka to trzy starannie wyselekcjonowane jabłka z polskich sadów. Dlatego przy okazji można wesprzeć rodzimych sadowników!

Sok jabłkowy Marwit warto zabierać ze sobą także do pracy czy szkoły.

źródło: mat. prasowe

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE