Świąteczna oferta marek Goplana i Solidarność ucieszy nie tylko najmłodszych

2017-10-04 11:16

W grudniowe dni nie może zabraknąć słodyczy, które umilą wspólne spotkania w blasku choinkowych światełek. W roli słodkich prezentów, upominków dla dzieci, smakołyków dla siebie i bliskich idealnie sprawdzą się produkty ze świątecznej oferty marek Goplana i Solidarność.

Świąteczna oferta marek Goplana i Solidarność ucieszy nie tylko najmłodszych
Autor: materiały prasowe marki Solidarność Czekoladki Złota Wiśnia marki Solidarność w świątecznym opakowaniu - bombce.

Słodkie smakołyki stanowią nieodłączną część Bożego Narodzenia. Tradycyjnie już, dużo dobrych słodyczy na Święta oferują polskie marki Goplana i Solidarność. Tegoroczną propozycję tworzą limitowane słodkości podarunkowe, bestsellery w standardowych opakowaniach oraz w specjalnej, odświętnej szacie, a ponadto wyroby dedykowane dzieciom.  

W ofercie dla dorosłych dominują praliny. Na szczególną uwagę zasługują nowe bombonierki Goplany: Goplana Pistachio, Goplana Choco-Choco i Goplana Toffino, jak również kartoniki ze smakołykami Joy&Me. Oryginalną propozycję marki Solidarność stanowią Bombki: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia i nowość Złoty Orzech, a także Śliwka Nałęczowska w opakowaniu w kształcie damskiej torebki oraz bombonierka Złote Czekoladowe Kreacje w limitowanej odsłonie. 

Specjalna oferta dla dzieci zawiera Figurki świąteczne w czekoladzie Goplana o smaku karmelowym z grafiką mikołaja, renifera i bałwanka. Najmłodszych ucieszą bombonierki z galaretkami Jolly baby z tekturową choinką do pokolorowania i złożenia. Dużą frajdę sprawią im również żelki Akuku! Merry X’Mas w kształcie: mikołaja, dzwoneczka, gwiazdki, choinki, bałwanka oraz gwiazdy betlejemskiej.

Uzupełnieniem oferty świątecznej są bestsellery: czekolady Goplana (Oryginalna Mleczna, Klasyczna Gorzka, Pistachio, Grześki, Jeżyki), ciastka w czekoladzie Jeżyki (Classic, Kokos, Cafe, Dark Cherry), słodkości Joy&Me Goplana, galaretki w czekoladzie Mella, wafelki Grześki, cukierki Toffino, żelki Akuku! i bakalie w czekoladzie Jutrzenka.

Propozycję słodyczy w standardowych szatach graficznych zamykają popularne praliny i czekoladki marki Solidarność: Śliwka Nałęczowska (metalowa puszka, bombonierka, sztabka, torebka), Złota Wiśnia w Likierze (metalowa puszka, bombonierka, sztabka), Czekoladowe Kreacje (metalowa puszka) oraz Czekoladki z Klasą Pistachio i Czekoladki z Klasą Choco Choco. Marka Solidarność rekomenduje też Kuferek wypełniony słodkościami.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE