Sprzątanie wolne od chemii!

2018-03-23 14:56

Prawdziwym wyzwaniem XXI wieku jest sprzątanie wolne od chemii. Nadużywanie mocnych składników chemicznych w środkach czyszczących przyczynia się do powstawania alergii. Rozwiązaniem są preparaty bazujące na sprawdzonych środkach, takich jak ocet, soda oczyszczona i sól. Ale są nowe skuteczniejsze metody. Okazuje się, że do walki z kurzem i bakteriami można wykorzystać bakterie czyszczące.

Sprzątanie wolne od chemii!
Autor: Shutterstock Czy doczekaliśmy się rewolucji w sprzątaniu bez chemii?

Ekologiczna alternatywa

Choć dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu alternatyw dla chemicznych środków czyszczących, wreszcie możemy odetchnąć z ulgą, gdyż na rynku pojawiła się absolutna nowość, która zupełnie odmieni dotychczasowe postrzeganie domowych porządków.

Produkty PURIF stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy pragną zrezygnować z tradycyjnych "ciężkich" detergentów. Zawierają opatentowaną technologię MicroAdvanced™, czyli wyselekcjonowane bogactwo naturalnych bakterii czyszczących.  Ekologiczna technologia wykorzystująca żarłoczne bakterie, nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia. Jedzenie owoców, warzyw czy pieczywa pozostawionego na przetartej tymi środkami powierzchni jest zupełnie bezpieczne dla Twojego organizmu. Wszystko za sprawą pożytecznych bakterii, które pochłaniają zarazki nawet wtedy, kiedy ty odpoczywasz, oddając się przyjemności jedzenia. 

Oczywiście bakteria bakterii nie równa. Dlatego opracowano cztery formuły środków z odpowiednio dobranymi bakteriami, oddzielnie do czyszczenia powierzchni gładkich, w tym szyb i sanitariatów, do usuwania kamienia, do powierzchni kuchennych oraz do czyszczenia tapicerki. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE