Soki Andros z najlepszych owoców - już w sklepach

2017-04-27 16:36

Tajemnica świeżego i przyjemnego smaku soków Andros tkwi w tym, że powstają w stu procentach ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw. Marka Andros, która już dawno podbiła serca konsumentów w zachodniej Europie, pojawiła się w Polsce. Możemy delektować się sokami, do których produkcji wykorzystywane są najlepszej jakości owoce, zebrane w najlepszym momencie dojrzewania.

Soki Andros z najlepszych owoców - już w sklepach
Autor: materiały prasowe Andros Soki Andros przygotowywane są ze starannie dobranych owoców i nie zawierają  konserwantów.

Andros to firma o bardzo bogatej historii. Powstała w 1910 roku w malowniczej dolinie Dordogne, w  południowo-zachodniej Francji. Od samego początku powstania, kluczową wartością marki są tylko najlepsze owoce. To właśnie dzięki nim wszystkie produkty wyróżniają się niepowtarzalnym, subtelnym smakiem. Andros stawia na dbałość o każdy, najmniejszy detal – do przygotowania soków wykorzystywane są świeżo wyciskane, pełne witamin, wyselekcjonowane owoce. Ponadto produkty nie zawierają cukru i sztucznych konserwantów.  Niepowtarzalny, naturalny smak podbił serca konsumentów m.in. we Francji, Szwajcarii czy Belgii.  

Polskim konsumentom marka oferuje soki m.in. z pomarańczy, mandarynki, ananasa i grejpfruta.  Każdy z nich to  delikatny smak zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Produktami z pewnością zachwycą się osoby świadomie wybierające produkty wysokiej jakości, koneserzy niepowtarzalnego smaku oraz osoby dbające o linię – 100 ml dawki witamin to zaledwie około 50 kalorii.  

Produkty dostępne na rynku:

Sok pomarańczowy - 1,5L 17,49 zł, 1L 13,49 zł

Sok mandarynkowy - 1,5L 17,49 zł

Sok ananasowy - 1L 15,99 zł

Sok cytrynowy - 1L 13,49 zł

Sok egzotyczny - 1L 15,99 zł

Sok czerwona pomarańcza - 1L 13,49 zł

Sok grejpfrutowy - 1L 15,49 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE