Pierwsze Jeżyki w białej czekoladzie – limitowane Jeżyki White Coconut

2017-10-23 11:21

Do rodziny ciastek GOPLANA Jeżyki dołączył nowy wariant smakowy – Jeżyki White Coconut. Po raz pierwszy „najeżone bakaliami” ciasteczka oblane są białą czekoladą. Egzotyczna, limitowana propozycja Jeżyków dostępna jest już w sklepach.

Pierwsze Jeżyki w białej czekoladzie – limitowane Jeżyki White Coconut
Autor: thinkstockphotos.com Kokosowe Jeżyki w białej czekoladzie najeżone bakaliami to pyszna słodka przerwa dla każdego.

Jeżyki to uwielbiane przez konsumentów ciastka, zaskakujące bogactwem struktur i smaków. W tym sezonie na rynku debiutują w nowej odsłonie black&white z nutą egzotyki - Jeżyki White Coconut. Ciemne, kruche herbatniki oblane aksamitną białą czekoladą Goplana skrywają kuszący karmel, a także kawałki pysznego kokosa i chrupki ryżowe. Dostarczają słodkiej przyjemności w każdych okolicznościach.

Wyśmienite ciastka doskonale sprawdzą się podczas spotkań ze znajomymi, jako deser i słodkość do kawy czy herbaty. Limitowane Jeżyki White Coconut umilą również czas spędzany poza domem – w pracy, na uczelni lub weekendowej wycieczce. W okresie jesienno-zimowym przekąska niezawodnie poprawi humor wszystkim miłośnikom słodyczy, zapewniając momenty słodkiej przyjemności i przywracając wspomnienia o wakacyjnych „chwilach najeżonych doznaniami”.

Jeżyki White Coconut są oferowane w sprzedaży od drugiej połowy września br. 

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Jeżyki

Produkty: Jeżyki White Coconut 140 g – ok. 4,70 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE