Pieczenie ciast z Kohersen Mycook jest proste!

2018-03-09 9:36

Pieczenie ciast z robotem Kohersen Mycook jest bajecznie proste. Z robotem Kohersen przygotujesz kruche ciasto, ciasto drożdżowe, ciasto na pizzę, pieczywo, biszkopty, naleśniki. Jak to możliwe? Wielofunkcyjny robot Kohersen Mycook waży, miesza, ubija, sieka, a nawet podgrzewa, zastępując kilka innych urządzeń kuchennych.  Polecamy przepisy: Wielkanocna baba drożdżowa: przepis Kohersen Mycook  oraz   Sernik z mango i białą czekoladą: przepis Kohersen Mycook

Pieczenie ciast z Kohersen Mycook jest proste!
Autor: mat. pras. KOHERSEN MyCOOK Robot Kohersen Mycook to wielofunkcyjne urządzenie z którym życie staje się prostsze.

Spis treści

  1. Ważenie
  2. Siekanie
  3. Podgrzewanie
  4. Miksowanie
  5. Mielenie, proszkowanie, ścieranie
  6. Oszczędzanie czasu
  7. Cała kuchnia w jednym urządzeniu

Ważenie

Pieczenie ciast to proces chemiczny, a w jakim każdym procesie chemicznym, niezwykle ważny jest odpowiedni stosunek składników. Kohersen Mycook ma wbudowaną wagę, co bardzo ułatwia odważanie i dodawanie składników ciasta. Wbudowana waga umożliwia zważenie każdego produkt, który dokłada się do naczynia, nawet jeśli już coś się w nim znajduje.

Siekanie

Idealne kruche ciasto to już nie problem. Noże robota Kohersen Mycook pokroją zimne masło razem z mąką szybko i sprawnie. Do uzyskanych okruchów wystarczy tylko dodać jajka i śmietanę, kilka obrotów noży i doskonałe ciasto kruche gotowe. Teraz wystarczy go schłodzić, dowolnie uformować i upiec. Noże robota Kohersen Mycook mają niezwykłą właściwość - ostrzą się same.

Podgrzewanie

Na jakość ciasta drożdżowego wpływ ma temperatura wzrastania drożdży. Te żywe organizmy potrzebują ciepła. W robocie Kohersen z łatwością przygotujecie zaczyn do ciasta drożdżowego, zarobicie ciasto i podwoicie jego objętość. Ponieważ misa robocza jest podgrzewana, a temperaturę można ustawić z duża precyzją. 

Miksowanie

Przygotowanie masy serowej, czy kremu jest jeszcze łatwiejsze dzięki robotowi Kohersen. Wystarczy użyć motylka do zmiksowania produktów. Ustawić odpowiednią prędkość i czas by uzyskać oczekiwaną konsystencję produktu, jego idealne napowietrzenie. Motylek, to akcesorium, które sprawia, że ubijanie jaj czy śmietany na sztywno jest łatwe i przyjemne. Dzięki pokrywce robota Kohersen Twoja kuchnia zawsze pozostanie czysta. 

Mielenie, proszkowanie, ścieranie

Kohersen  z łatwością zamienia cukier w puder, suchą bułkę w tartą. Dzięki trybowi TURBO poradzi sobie nawet z bardzo twardymi produktami, takimi jak orzechy, które zmieli w 10 sekund. Jedyne co musimy zrobić, to ustawić czas i prędkość by nadać każdemu produktowi potrzebną konsystencją. 

Oszczędzanie czasu

Kohersen to urządzenie, które stworzono z myślą, by oszczędzić Twój czas spędzony w kuchni. Robot pracuje sam, więc możesz zająć się innymi czynnościami. Ponadto ustawienie odpowiedniej temperatury i użycie motylka sprawi, że potrawa nie przywrze do ścianek naczynia miksującego.

Cała kuchnia w jednym urządzeniu

Kohersen Mycook zastępuje kilkanaście urządzeń kuchennych, oszczędzając miejsce w kuchni. Oprócz mieszania, ubijania, siekania i wyrabiania, także podgrzewa i podsmaża, gotuje na parze, mieli, a nawet kruszy lód. Ostre, samoostrzące się noże obracają się na 10 prędkościach, dostosowując pracę do wymogów przepisu. 

Dzięki technologii indukcji gotowanie w robocie Kohersen jest bardziej efektywne i szybsze. Specjalna budowa naczynia głównego sprawia, że dania nie przypalają się, mają idealną konsystencję, aromat i smak. Dzięki innowacyjnemu systemowi grzewczemu można  ustawić i regulować temperaturę, która osiąga nawet 120 stopni. Od podgrzewania ciasta drożdżowego, przez topienie czekolady po funkcję sauté, która polega na lekkim smażeniu niezbędnych podczas przygotowywania sosów i zup. 

Gotowanie na parze to jeden z najbardziej zdrowych sposobów na przygotowanie posiłku. Kohersen sprawi, że zdrowie na dobre zagości w Twojej kuchni, ponieważ ułatwi Ci przygotowanie warzyw, owoców morza czy ryb. Dodaj do wody ziół i przypraw, by Twoje potrawy stały się jeszcze bardziej aromatyczne.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE