Owocowo-kwiatowe dżemy Łowicz - oryginalne smaki w limitowanej serii

2017-04-26 16:21

Trzy unikalne kompozycje smakowe dżemów Łowicz zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Smak pysznych owoców połączono w nich ze smakiem i aromatem kwiatów jadalnych, co dało zaskakujący i niespotykany do tej pory efekt! Te dżemy z limitowanej serii Łowicza mogą się stać źródłem wielu kulinarnych pomysłów oraz przyjemności.

Owocowo-kwiatowe dżemy Łowicz - oryginalne smaki w limitowanej serii
Autor: materiały prasowe Łowicz Nowe dżemy  Łowicza z limitowanej serii to oryginalne kompozycje owoców i jadalnych kwiatów.

Spis treści

  1. Truskawka i kwiat czarnego bzu
  2. Wiśnia z płatkami róży
  3. Brzoskwinia z lawendową nutą

Truskawka i kwiat czarnego bzu

To połączenie ulubionego owocu większości Polaków z wyrafinowanym rarytasem kulinarnym, jakim są kwiaty czarnego bzu. Jego smażone kwiaty są wyjątkowym przysmakiem cenionym na całym świecie. W nowym, wyjątkowym produkcie dżemowym Łowicza orzeźwiający smak kwiatu uzupełnia słodycz truskawki.

Wiśnia z płatkami róży

Płatki róży cenione są za niepowtarzalny aromat, jaki nadają potrawom. Doskonale komponują się z wyrazistymi, bardziej charakterystycznymi smakami. W produktach dżemowych Łowicz płatki róży swym niecodziennym aromatem podkreślają słodycz wiśni, tworząc wyrafinowaną i niepowtarzalny kolaż zapachu i smaku.

Brzoskwinia z lawendową nutą

Lawenda, jest rośliną ozdobną, miododajną i leczniczą. Jej oszałamiający zapach znają wszyscy, a olejki lawendowe stosowane są z powodzeniem np. w aromaterapii. W kuchni lawenda odkrywana jest na nowo. Idealnie pasuje do dań wytrawnych. W produkcie dżemowym marki Łowicz towarzyszy jej pełna słońca, słodka brzoskwinia.

 Sugerowana cena półkowa: ok. 4 zł