Nowość! Dwupack sałat Salsa Mix

2019-04-03 14:25

Na półkach sklepowych pojawiła się specjalna mieszanka sałat Salsa mix w poręcznym, podwójnym opakowaniu (2x50 g). Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i zdrowie. Doskonały pomysł na majówkę. 

Dwupack sałat Salsa Mix zajawka
Autor: Shutterstock

Dwupack 2x50 g Salsa mix to podwójne opakowanie różnorodnych sałat w praktycznych gramaturach. W wygodnych woreczkach (2x50 g) znajdziemy sałatę fryzyjską oraz zdrowe i kruche cykorie (radicchio i endywia). Te sałaty to bogate źródła cennych minerałów, takich jak: mangan, żelazo, potas, cynk, a także witamin: B1, B2, K i C. 

Dwie jednoosobowe porcje umytych i gotowych do spożycia sałat pozwalają przygotować szybko zdrowe sałatki. W zależności, czy dodamy pieczoną pierś kurczaka, gotowaną rybą, albo smażone owoce morza, kozi twaróg lub twardy ser oraz soczyste warzywa i owoce, otrzymamy różne pożywne sałatki na każdy wiosenny dzień inną. Świetny pomysł piknikowy na Wielką Majówkę 2019.

Dwupack 2x50 g Salsa mix marki Eisberg

Składniki: cykoria endywia, cykoria sałatowa radicchio, sałata fryzyjska

Masa netto: 2x50 g

Sugerowana cena: ok. 2,50 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE