Nowość - Akuku! ZdrOwocki owocują zaskoczeniem

2018-07-04 12:57

Akuku! ZdrOwocki to nowy wariant uwielbianych przez dzieci i dorosłych żelków marki Akuku!. Sześć soczystych smaków, mega owocowe kształty, obniżona o 30% zawartość cukrów i dodatek prawdziwego soku czynią z nich przekąskę idealną... dla małych i dużych.

Akuku! ZdrOwocki
Autor: materiały prasowe Colian Owocowe żelki o obniżonej zawartości cukru to pyszna przekąska dla dużych i małych.

Nowe Akuku! ZdrOwocki to żelki w super owocowych kształtach i smakach oraz intensywnych kolorach. ZdrOwocowy zawrót głowy gwarantowany za sprawą smaków: ananasa, truskawki, maliny, marakui, limonki i pomarańczy. Niespodzianką dla konsumentów i zaproszeniem do zabawy jest ukryty w każdej paczce niebieski AKUK – żelek o smaku gumy balonowej! 

Akuku! ZdrOwocki zostały wzbogacone sokiem owocowym. Zgodnie z nowym, zdrowym trendem, żelki nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących, a dzięki obniżeniu zawartości cukrów aż o 30%, stanowią świetną przekąskę w ciągu dnia. I rzeczywiście w ustach eksplodują owocowym smakiem.

Żelki Akuku! ZdrOwocki (90 g) są dostępne w sprzedaży od kwietnia br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 2,94 zł.

Informacje o produkcie:

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Akuku!

Produkt: Akuku! Zdrowocki 90 g – cena ok. 2,94 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE