Nowe słodkości dla dzieci od E.Wedel

2017-11-07 13:56

Żelki i cukierki to dynamicznie rozwijający się segment na rynku słodyczy i jedna z najpopularniejszych kategorii przekąsek wśród dzieci – aż 84,8% najmłodszych Polaków spożywa te produkty. Marka E.Wedel chce dostarczać swoim konsumentom różnorodnych smaków, dlatego postanowiła wzbogacić ofertę o ekstra mleczne krówki oraz gamę owocowych, soczystych żelek.

Nowe słodkości dla dzieci od E.Wedel
Autor: materiały prasowe E.WEDEL Krówki uwielbiają dzieci w każdym wieku od 1 do 100 lat - Krówka na pełnym mleku od E.Wedel. Cena: ok. 6 zł 

Obecnie linia dziecięca od E.Wedel składa się z uwielbianych Czekotubek, dostępnych w trzech wariantach smakowych: Mlecznej, Kakaowo-Orzechowej i Karmellove oraz z pianek Ptasie Mleczko® Ekstra mleczne z dodatkiem wapnia z mleka w opakowaniu 5 kostek.

Portfolio E.Wedel dla dzieci zostało w październiku wzbogacone o różne warianty owocowych żelek, wśród nich o miękkie żelki w kształcie żółwi, nadziane dużą ilością (15%) nadzienia z musem jabłkowym. W jednym opakowaniu znajdzie się miks 3 smaków – pomarańczowy, cytrynowy i malinowy.

Kolejną propozycją są żelki owocowe z sokiem pomarańczowym i kompleksem sześciu witamin (B6, B12, C, E, niacyny i biotyny) dostępne w wariancie klasycznym i ekstra kwaśnym. Ten mięciutki produkt dostępny jest w miksie różnorodnych smaków zamkniętych w jednym opakowaniu: bananowym, jabłkowym, malinowym, wiśniowym, pomarańczowym i cytrynowym. Żelki od E.Wedel to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym: wyjątkowy smak, intensywny zapach i przyjemna konsystencja komponują się z sokiem owocowym i witaminami.

Wedlowskie żelki są produktem wysokiej jakości, zawierają tylko naturalne aromaty, bez dodatku barwników. To doskonała słodka przekąska dla najmłodszych, która może towarzyszyć konsumentom przy różnych okazjach.

Poza żelkami do sprzedaży zostanie wprowadzona również wedlowska Krówka Mleczna. To jeden z najpopularniejszych polskich słodyczy, znany od lat w kraju i zagranicą. Krówka wedlowska to najwyższej jakości produkt z pełnym mlekiem i masłem. Jej konsystencja i smak z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym konsumentom i miłośnikom tradycyjnych krówek.