Nowe jogurty Piątuś - 3 smaki zdrowej przekąski

2016-10-26 15:02

Jogurt to idealna przekąska dla maluchów i nie tylko. Dostarcza zdrowego wapnia, białka i  wspomagających trawienie dobrych bakterii. Dzieci lubią jogurty smakowe, dlatego do gustu mogą im przypaść nowe jogurty OSM Piątnica - Piątusie.

Nowe jogurty Piątuś - 3 smaki zdrowej przekąski
Autor: materiały prasowe Piątnica Jogurt Piątuś o smaku bananowym, bez GMO

Podstawowym składnikiem Jogurtów Piątuś jest wysokiej jakości mleko pasteryzowane, połączone z owocami lub prawdziwą wanilią. Jogurty Piątuś, tak jak wszystkie produkty w ofercie OSM Piątnica, pozbawione są barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego. Nie zawierają również mleka w proszku ani zagęstników. Krótki skład gwarantuje, że w tej mlecznej przekąsce znajduje się tylko to, czego potrzebuje nasze dziecko.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernych konsumentów, OSM Piątnica stworzyła możliwość wyboru produktów na sklepowej półce i wprowadziła na swoich wyrobach oznakowanie: „Bez GMO ”. Tym samym firma poświadcza, że jej produkty wytwarzane są z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów. Znak ten widnieje również na Jogurcie Piątuś. Jogurt Piątuś dostępny jest w trzech wersjach smakowych: truskawkowym, bananowym i waniliowym. Gramatura: 125 g Cena: 1,50 zł/szt.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE