Nowatorskie AGD: urządzenie do waty cukrowej, lodów, jajowar, a może elektryczna obieraczka?

2016-09-09 10:21

Rynek AGD coraz bardziej się rozwija, a o wielu urządzeniach większość miłośników gotowania mogła nawet nie słyszeć. Przykłady to jajowar, wypiekacz do ciastek, urządzenie do domowej produkcji waty cukrowej czy popcornu.

Nowatorskie AGD: urządzenie do waty cukrowej, lodów, jajowar, a może elektryczna obieraczka?
Autor: mat. prasowe Okazje.info Maszyna do waty cukrowej przypomni słodki przysmak z dzieciństwa

Domowi pomocnicy, czyli sprytne urządzenia kuchenne

Wiele ulubionych przysmaków można samodzielnie przygotować w domu. Wata cukrowa? Nie ma problemu. Wystarczy kupić specjalne urządzenie, umieścić w nim łyżkę cukru i ewentualnie barwnik, jeśli lubimy watę cukrową w ciekawym kolorze. Popcorn? Podobnie. Urządzenie do przygotowywania popcornu zrobi ten przysmak w około 2,5 minuty dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu gorącego powietrza.

Inne ciekawe produkty to np. urządzenie do przygotowywania lodów i sorbetów. Z kolei jajowar, czyli sprzęt do gotowania jajek, przyrządzi je na jeden z wybranych sposobów: miękko, półmiękko i twardo.

Równie ciekawe propozycje czekają na miłośników domowych wypieków. Do wypiekacza do chleba wystarczy wrzucić składniki na ciasto. Urządzenie samo je wyrobi, a następnie upiecze chleb. Podobnie działają wypiekacze do ciasteczek. Dzięki bogactwie foremek można uzyskać naprawdę popisowe słodkości!

Jeśli zaś chcemy znacznie przyspieszyć gotowanie, warto wyposażyć się w elektryczną obieraczkę, która np. szybko obierze ziemniaki, albo w krajalnicę.

źródło: materiały prasowe Okazje.info