„Koktajle dla zdrowia i urody” część III - pomysły na kolejne 10 tygodni dbania o zdrowie

2016-10-12 15:12

Bestsellerowe „Koktajle dla zdrowia i urody” mają już trzecią część. A w niej znajdziemy dziesięć zupełnie nowych tygodniowych planów oraz kilkadziesiąt przepisów na pyszne i zdrowe koktajle wraz z listami zakupowymi.

„Koktajle dla zdrowia i urody”  część III - pomysły na kolejne 10 tygodni dbania o zdrowie
Autor: materiały prasowe Wydawnictwa Zwierciadło Książkę „Koktajle dla zdrowia i urody” napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr – dietetyk kliniczny, psychodietetyk.

Przepisy zawarte w trzeciej części bestsellera „Koktajle dla zdrowia i urody” (Wydawnictwo Zwierciadło) powodują pozytywne zamieszanie kubkach smakowych.

W kolejnych dziesięciu zupełnie nowych tygodniowych planach znajduje się kilkadziesiąt przepisów na pyszne i zdrowe koktajle wraz z listami zakupowymi. Warto wypróbować te specjalnie skomponowane kuracje, ukierunkowane na osiągnięcie zakładanych celów. Tym razem w planach dietetycznych między innymi: antiaging, detoks, piękny uśmiech, moc spalania i siła mięśni.  

Wstęp do poszczególnych rozdziałów, jak zwykle, zawiera informacje ułatwiające zrozumienie funkcjonowania naszego organizmu oraz wskazówki i objaśnienie efektów, które dzięki zmianom nawyków żywieniowych można osiągnąć.

 Autorką bestsellera „Koktajle dla zdrowia i urody” jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr – dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Współpracuje z Europejskim Centrum Leczenia Otyłości Dzieci i Dorosłych. Wyznaje zasadę, że można jeść niemal wszystko, ważne są proporcje. W proponowanych dietach, jak również w edukacji pacjentów kładzie nacisk na produkty sezonowe, regionalne i naturalne. Autorka bestsellerowych książek „Koktajle dla zdrowia i urody czyli jak zamieszać w swoim życiu” oraz „Koktajle dla zdrowia i urody czyli pysznie, świeżo, kolorowo” (Wydawnictwo Zwierciadło). Za pierwszą z nich uzyskała nominację do Gourmand World Cookbook Awards w roku 2015 –  konkursu, w którym nagradzane są najlepsze kulinarne książki na świecie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE