Kiszka ziemniaczana firmy Gzella: regionalny przysmak w całej Polsce

2016-09-05 11:28

Gdy już nasyciliśmy się przysmakami ze wszystkich stron świata, coraz chętniej wracamy do kuchni regionalnej, pełnej przysmaków zapamiętanych z dzieciństwa czy młodości. Jednym z takich smakołyków jest kiszka ziemniaczana, tradycyjna potrawa kuchni borowiackiej. Firma Gzella postanowiła upowszechnić kiszkę ziemniaczaną i oferuje ją w sprzedaży w swoich sklepach i stoiskach w całej Polsce.

Kiszka ziemniaczana firmy Gzella: regionalny przysmak w całej Polsce
Autor: materiały prasowe Gzella Kiszka ziemniaczana firmy Gzella to regionalna potrawa znana dotychczas przede wszystkim w Borach Tucholskich

Kiszka ziemniaczana to regionalny produkt, dobrze znany tak mieszkańcom Borów Tucholskich, jak i miłośnikom tradycyjnej kuchni borowiackiej. Dzięki firmie Gzella jej niepowtarzalny smak mogą również poznać koneserzy smaków z innych regionów Polski.

Kiszka ziemniaczana wyprodukowana z połączenia mięsa wieprzowego i gotowanych ziemniaków stanowi smaczną alternatywę dla tradycyjnych ziemniaków, ale idealnie sprawdzi się także jako odrębna potrawa. Warto podkreślić, iż produkt stwarza wiele możliwości przygotowania. W sezonie letnim może królować na rusztach, będąc idealną propozycją do grillowego menu. Jednak równie dobrze kiszka ziemniaczana może być pieczona w piekarniku, gotowana w garnku czy smażona na patelni.

 Kiszka ziemniaczana firmy Gzella kosztuje ok. 13.99/kg