Jurajska z jodem – nowa woda od Jurajskiej

2016-12-14 14:55

Jedna butelka wody funkcjonalnej „Jurajska z jodem” dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na jod. Powinny ją spożywać dzieci w okresie wzrostu, osoby uprawiające sport, jak również mieszkające z dala od morza. Jest zalecana w diecie kobiet w ciąży, karmiących, a także planujących potomstwo.

Jurajska z jodem – nowa woda od Jurajskiej
Autor: materiały prasowe Jurajska Woda z Jodem od Jurajskiej

Moda na zdrowy styl życia powoduje, że szukamy coraz to nowych rozwiązań dotyczących sposobu odżywiania, wzbogacenia codziennej diety, ale też dopasowanej indywidualnie do naszych potrzeb aktywności fizycznej. Jednym z ważnych elementów świadomego kształtowania jakości życia jest stosowanie żywności funkcjonalnej, która powstaje poprzez dodanie do codziennego pożywienia składników prozdrowotnych – witamin, pierwiastków itp. Gasząc pragnienie wodą funkcjonalną wzmacniamy organizm i obniżamy ryzyko występowania schorzeń.

Marka „Jurajska” przygotowała absolutną nowość - wodę funkcjonalną „Jurajska z Jodem”. Woda z jodem szczególnie zalecana jest dla kobiet w ciąży, karmiących, planujących ciążę oraz wyczynowych sportowców. Kupując ten produkt jednocześnie wspieramy własne zdrowie i Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii.

Pojemność: 1,5 l, cena: 1,99 zł.

Czy wiesz, że:

niedobór jodu w diecie prowadzi do otyłości?

dzieci rodziców stosujących dietę obfitą w jod mają większe IQ?

suplementacja jodem zmniejsza ryzyko ADHD u dziecka?