Gruszkówka i Jeżynówka - dwa nowe smaki marki Lubelska

2018-07-18 16:54

Rodzina marki Lubelska powiększyła się o dwa nowe smaki bazujące na uwielbianych przez konsumentów owocach: gruszce i jeżynie. Gruszkówka i Jeżynówka są już dostępne w sklepach w całej Polsce.

Gruszkówka i Jeżynówka od Lubelskiej - dwa nowe smaki marki Lubelska
Autor: materiały prasowe Lubelska Gruszkówka i Jezynówka marki Lubelska od czerwca 2018 roku dostępne w sklepach w całej Polsce.

Od czerwca 2018 klienci mogą spróbować nowej Gruszkówki i Jeżynówki nowych  produktów marki Lubelska.

Jedyna na rynku: Gruszkówka

Gruszkówka Lubelskiej jest pierwszym produktem na rynku alkoholowym o tym smaku! Jej subtelna barwa skrywa niebywałą wyrazistość! Docenią ją ci, którzy pragną odkrywać na nowo to, co rodzime i dobrze znane. Tradycyjna królowa polskich sadów intensywnie dzieli się słodyczą oraz owocową mocą zarówno w shotach, na lodzie, jak i w drinkach.

Moc Jeżynówki

Zmysłowy smak jeżyn zachował dziką, słodko-kwaśną naturę w Lubelskiej Jeżynówce, która uwodzi karminową głębią! To idealna propozycja dla tych, którzy lubią przełamać słodycz lekkim posmakiem cierpkości. W upalne dni żaden owoc nie gasi pragnienia tak doskonale jak jeżyna – w shotach, na lodzie lub w bardziej złożonym towarzystwie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE