Gotowanie na parze - smacznie i zdrowo!

2019-09-01 2:00

Posiłki przyrządzane na parze to duża oszczędność czasu i energii. Unikamy rozgotowania potraw, które zachowują naturalny smak i aromat. W trosce o zdrowie swoje i najbliższych warto wyposażyć kuchnię w dobrej jakości urządzenia do gotowania firmy Zepter, której motto brzmi: Żyj lepiej. Żyj dłużej. 

Materiał promocyjny - Zepter
Autor: Archiwum Materiał promocyjny

Spis treści

  1. Zalety gotowania na parze
  2. ArtMix - z pasji do wygody
  3. Niezastąpiony w kuchni

Zepter to kultowa i niezwykle innowacyjna marka. Celem firmy jest nieustanna poprawa standardu życia klientów, ich zdrowia i urody, narzędziem – eleganckie, trwałe i praktyczne naczynia oraz sprzęty kuchenne. Ale nie tylko. Zepter oferuje również kosmetyki, a także urządzenia medyczne w obszarze terapii światłem. 

Zalety gotowania na parze

Gotowanie na parze to zdrowy i prosty sposób przygotowywania posiłków. Tak przyrządzone warzywa i mięso nie tylko zachowują wartości odżywcze, ale też dobrze smakują. Mniejsza ilość soli i tłuszczu pozwoli nam zachować dobrą formę, a do tego zaoszczędzić sporo czasu. W celu przygotowania posiłków na parze niezbędna może się okazać pokrywa szybkowarowa lub wielofunkcyjny ArtMix firmy Zepter.

ArtMix - z pasji do wygody

Zawrotne tempo życia często uniemożliwia nam szybkie przygotowanie zdrowego i pełnowartościowego posiłku. Z myślą o zabieganych i zestresowanych klientach – Zepter wypuścił na rynek blender z funkcją automatycznego gotowania ArtMix, który z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni! Przygotowanie kremowej zupy, shake’a, smoothie czy orzeźwiającego napoju za pomocą blendera będzie zdecydowanie prostsze. ArtMix umożliwia gotowanie na parze, dzięki czemu z łatwością przyrządzimy m.in. warzywa i mięso.

Niezastąpiony w kuchni

Tym, co wyróżnia markę spośród innych, jest holistyczne podejście do tych, którzy jej zaufali, ciągłe poszukiwanie lepszych, nowocześniejszych rozwiązań i wsłuchanie się w potrzeby odbiorców. Aby naczynia Zepter wykorzystywać w 100%, warto spotkać się z doradcą. Okazuje się, że taka jedna godzina z osobą, która o Zepter wie wszystko, odkrywa przed nami szereg możliwości i sposób na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych. Obok szerzenia filozofii zdrowego odżywiania, Zepter postanowił zadbać również o jakość powietrza w naszych domach. W związku z rosnącym zanieczyszczeniem powietrza atmosferycznego w ofercie firmy znajdziemy system oczyszczania powietrza Therapy Air iOn. Urządzenie posiada funkcję jonizacji oraz wyposażone jest w system 5 filtrów, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń, w tym z kurzu, alergenów i bakterii z rodzaju Legionella, szczególnie niebezpiecznych dla noworodków i dzieci.

Obecnie cały świat korzysta z naczyń i sprzętu gospodarstwa domowego firmy Zepter! Marka istnieje na rynku od 1986 r., w tym czasie pozyskując szerokie grono klientów zakochanych w produktach Zepter. A wszystko w imię zdrowego stylu życia.

www.Shop.Zepter.com.plwww.facebook.com/ZepterInternationalPolandwww.instagram.com/zepterinternationalpolandwww.youtube.com/user/zepterpl

Materiał partnerski

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE